Як замінити ремінь в вариаторе. Як на вариаторе поміняти ремінь.

Замінити ремінь варіатора скутера нескладно. Головне - всі операції робити в строгій послідовності і обережно. Підбір нового ременя здійснюється за маркуванням на поверхні зношеного вироби.
Вам знадобиться
  • газовий ключ або спеціальний знімач, новий ремінь варіатора.
Інструкція
1
Зніміть ліву нижню частину облицювання скутера. Після цього відкрутіть кріпильні гвинти на кришці варіатора.
2
Розведіть руками щоки веденого шківа, що забезпечить виведення ременя на мінімальний діаметр. Притисніть рухливу щоку шківа до барабана відцентрового зчеплення (тут доведеться подолати деяке зусилля з боку пружини) або поверніть трохи шків і стисніть галузі ременя.
3
Перекиньте ремінь через зовнішню щоку ведучого шківа. Поверніть його і акуратно зніміть.
4
Установку нового ременя і збірку варіатора виконуйте в зворотному порядку.
Зверніть увагу
Щоб довше зберегти робочий стан ременя варіатора, потрібно дотримуватися швидкісного режиму, рекомендований виробником скутера, а також уникати буксирувань. Слід відзначити і той факт, що ремінь варіатора може прийти в непридатність також внаслідок тривалого простою техніки, наприклад, в гаражі або на складе.В деяких випадках для заміни ременя варіатора доводиться демонтувати або ведений шків з відцентровим зчепленням, або ведучий шків з муфтою.
Корисна порада
Перевіряйте ремінь варіатора періодично, оптимально це робити через кожні 1,5-2 тис. Км пробігу скутера. Це допоможе своєчасно виявити пошкодження його матер'яної обплетення і уникнути небажаного нагрівання вузлів скутера через забивання обривками матеріалу вентиляційних отворів варіатора.Еслі кріпильні гвинти кришки варіатора не піддаються відкручування, постукайте легенько по них молотком через комірець. Для кращого від'єднання кришки ту ж саму операцію потрібно виконати і з нею, але вже використовуючи киянку. Постукування виробляєте обережно, намагаючись не пошкодити прокладку, що знаходиться між кришкою варіатора і картером.