Як записати на DVD розміром більше.

Записати на стандартний DVD диск відеоінформацію, що перевищує його реальний обсяг, можна різними способами - за допомогою програм Nero, VirtualDub або на двошаровий диск. Кожен спосіб має свою специфіку.
Вам знадобиться
  • програма Nero, чистий диск.
Інструкція
1
Запустіть програму Nero.
2
Оберіть відповідний формат диска в її меню - DVD.
3
Оберіть опцію «Створити DVD з даними», в результаті запуститься програмна функція Nero Burning ROM.
4
Використовуючи відповідні колонки меню, знайдіть в представленому каталозі відеоінформацію, яку потрібно записати на DVD диск.
5
Перетягніть папку з нею за допомогою мишки в певну колонку. При необхідності створіть додаткові папки, застосовуючи праву кнопку миші.
6
Встановіть у відповідному вікні стандарт запису диска UDF або UDF/ISO.
7
Вставте в дисковод комп'ютера чистий DVD диск. Запустіть запис проекту. Виберіть оптимальну швидкість запису. Натисніть кнопку «Прожиг».
Зверніть увагу
Використання такої методики, як зменшення бітрейда загрожує значним зниженням якості DVD запісі.Іногда практикується зменшення обсягу файлу за рахунок видалення однієї звукової доріжки. Однак це призводить до втрати частини звукової інформаціі.Прімененіе стандарту запису диска UDF не завжди виправдовує себе. Адже деякі моделі DVD плеєрів не адаптовані до формату UDF. При запису DVD диска в стандарті UDF подальший перегляд інформації доцільно здійснювати на комп'ютерному обладнанні, використовуючи адаптований DVD програвач.
Корисна порада
Записувати великі обсяги інформації на DVD диск можна за допомогою програми VirtualDub.Іногда для запису на DVD диск великого файлу використовують прийом розрізання його на дві частини. У цьому випадку застосовується програма-відеоредактор, наприклад, Windows Movie Maker. Після чого готові файли конвертують в необхідний формат.Запісь великих файлів доцільно проводити на двошаровий DVD диск. У такій ситуації встановлюється режим обсягу DVD9.