Як описати осінь.

Осінь можна назвати найживописнішою і яскравою деколи року. Її оспівували письменники і поети у своїх творах, а сучасні школярі щороку намагаються оспівати її в своїх творах. І кожен раз постає питання - якими ж епітетами описати осінь?
Вам знадобиться
  • - блокнот
  • - ручка.
Інструкція
1
Оскільки багато поети і письменники описували осінь в своїх поемах і повістях, за натхненням можна звернутися до їх книгам. Перечитайте знамениті вірші Пушкіна - чого варті одне тільки «в багрець і золото одягнені лісу». Російські письменники любили осінь, і існує безліч оповідань - описів, де читачеві ретельно описані і ранкові промені сонця, що пробиваються крізь осіннє листя, і краплі дощу, поблискують у павутині, натягнутою між двома пожовклими берізками. Скористайтеся цими прекрасними описами осінньої природи, і ви не прогадаєте.
2
Сходіть на прогулянку в ліс або парк, пройдіться по осінніх вулицях і подумайте, які асоціації у вас виникають, якими словами вам хочеться описати те, що ви бачите перед собою. Можливо, вам кинуться в очі змерзлі горобці, нахохлившись після перших заморозків, ви задивлюся на дітей в яскравих куртках, які збирають букети з жовтих, червоних і помаранчевих листя, на вас востаннє в році, що минає подує теплий вітер. Відразу ж записуйте виниклі думки з спеціально взятий з собою блокнот.
3
Більшість описів осені досить шаблонові. Скористайтеся таким шаблоном і ви. Опишіть, як швидко пожовкло листя, і яких відтінків вони стали, взгрустніте по птахам, що збираються клином і відлітають на південь, відзначте, що працьовиті селяни вже зібрали урожай і готують поля до зими, а діти знову пішли до школи. Опишіть смак останніх яблук, мальовничість осінніх квітів у садах - хризантем, гортензій, айстр.
4
Тепер, коли ви зібрали достатньо описів осінніх красот, сядьте і складіть пов'язаний розповідь, використовуючи їх. Навіть якщо осінь - не сама улюблена пора року у вас, постарайтеся знайти в ній те, що вам подобається. Приміром, якщо ви не любите дощ, описуйте сонячний день, зігрітий теплом що віддаляється від нас сонця.