Як зменшити розтяжки.

Розтяжки є невеликими і неглибокі рубці, що виникають на поверхні шкіри. Причиною їх виникнення є перерозтягнення шкіри. Через вельми неестетичного вигляду розтяжки шкіри є справжньою проблемою для багатьох жінок.
Інструкція
1
Лікування розтяжок - це процес досить складний і тривалий. При цьому особливе значення має те, від свіжих або задавнилися розтяжок ви бажаєте позбутися. Свіжі розтяжки мають фіолетовий або рожевий колір. З часом колір розтяжок стає білим - такі розтяжки і вважаються застаревшим.
2
В тому випадку, якщо ви хочете позбутися від розтяжок, які з'явилися зовсім недавно, відмінний ефект дають водоростеві обгортання. Мета цієї процедури - підвищити тонус шкіри, щоб ділянки шкіри гоїлися з меншими рубцями. Само обгортання являє собою процедуру, в ході якої на шкіру з розтяжками наносять спеціальну лікувальну маску і накривають її на 30-60 хвилин термоодеялом. Для досягнення помітного ефекту вам доведеться пройти курс подібних обгортань з 6-12 процедур.
3
Також на прилавках магазинів сьогодні продаються і спеціальні крему, створені для боротьби з розтяжками. До складу таких кремів зазвичай входять різні поживні речовини, компоненти, пом'якшувальні рубцеву тканину, ретиноїди, силікон, колаген, еластин.
4
Для невеликих і «свіжих» розтяжок можна застосувати і ультразвукову терапію. За допомогою ультразвуку відбувається мікромасаж Жирівка підшкірної клітковини і шкіри, що дає ефект ліфтингу, а також покращує обмінні процеси.
5
Зменшити розтяжки також допомагає і озонотерапія. В цьому випадку під шкіру вводяться спеціальні ін'єкції озонової-кисневої суміші. При періодичності 1 раз в тиждень для позитивного ефекту доведеться пройти від 8 до 20 сеансів.
6
Всі вищеописані засоби та методики підходять для розтяжок, які з'явилися на шкірі недавно, для застарілих же розтяжок настільки ефективних і дієвих методів лікування, на жаль, немає. Загалом, повністю позбутися від застарілих розтяжок вам не вдасться ніколи, але от зробити їх менш помітними можна цілком. Для цього варто звернути увагу на процедуру лазерної шліфовки, а також на хімічний пілінг. Врахуйте, що для проведення обох цих процедур потрібно певна підготовка, а також професіоналізм лікаря, а не косметолога. Обидві процедури ці досить складні і відрізняються тривалим відновним періодом.
7
Оскільки лікування розтяжок тривало і трудомістко, варто зробити все, щоб вони не з'явилися. Для цього в період вагітності носите спеціальні бандажі, а також намагайтеся різко не набирати і не скидати вагу.