Як грати в гандбол.

Для гри в гандбол потрібно закрите приміщення, ворота і м'яч певних розмірів. М'яч можна кидати, штовхати, ударяти будь-якою частиною тіла, крім ноги нижче коліна. Мета гри - закинути м'яч у ворота супротивника.
Вам знадобиться
  • приміщення, ворота, м'яч для гандболу.
Інструкція
1
Зберіть дві команди чисельністю не більше 14 осіб.
2
Надішліть на поле по 7 осіб від кожної з команд.
3
закидає м'яч у ворота супротивника, намагаючись не заступати за лінію шестиметрової зони біля воріт. При цьому кидайте, ловіть, ударяйте, штовхайте м'яч за допомогою рук, голови, тіла, а також стегон і колін.
4
Воротар повинен захищати ворота, відбиваючи м'яч допомогою дотику до нього будь-якою частиною тіла, пересуваючись в зоні воріт або покидаючи її для прийняття безпосередньої участі в грі.
5
Гра проходить протягом двох таймів, тривалість яких становить півгодини. Перерва між таймами триває 10 хвилин.
6
Для гри в гандбол підбирається приміщення розміром 40х20 м, а в якості інвентарю ворота розмірами 3х2 м і м'яч діаметром 54-60 см, вагою 325-475 г (нижня межа передбачений для жінок, верхній показник - для чоловіків).
7
В гандбол е немає нічиїх. При рівному результаті суддя призначає додатковий тайм або пенальті у вигляді 5 кидків по воротах з відстані 7 м. Тримати м'яч можна всього три секунди. Бігти з м'ячем дозволяється лише три кроки.
Зверніть увагу
Воротар не має права залишати зону воріт з м'ячем у руках, повертатися з ним з ігрової зони в область воріт, а також стосуватися меча в зоні воріт, перебуваючи в цей момент в ігровій області.Якщо гравець з м'ячем вийшов за межі ігрового майданчика, то команда противника має право на вільний кидок. Після взяття м'яча під контроль не можна торкатися його більше одного разу, до того як він торкнеться пола.Запрещается бити по м'ячу і стосуватися його ступень або ногою нижче коліна. Якщо гравець робить повторне порушення, то призначається вільний кидок для команди суперника. У серйозних випадках проводиться попередження або дискваліфікація порушника.