Як позбутися почервоніння на носі.

Просто почервоніння на носі і захворювання, зване «червоний ніс» (рожеві вугри) - різні речі. «Червоний ніс» - наслідок інфекції, занесеної кліщем (демодікос). Почервоніння з'являється спочатку тільки на самому кінчику, а потім охоплює весь ніс, поширюється, якщо запустити захворювання, на щоки і навіть на частину лоба. У дуже короткий час весь ніс покриється настільки густою мережею жилок (звивистих вен), налитих кров'ю, що придбає сизий відтінок. Він стане збільшуватися в об'ємі і потовщуватися, сальні залози розростуться, з'явиться сальний блиск, а сам ніс нагадуватиме за формою грушу.
Інструкція
1
Щоб позбутися почервонінь на носі , потрібно перш за все з'ясувати, що це - звичайне розширення судин, з яким можна впоратися самому або демодикоз, з яким слід негайно йти до лікаря.
2
Зверніть увагу на своє загальний стан. Справа в тому, що такі речі, як недокрів'я, застуда, порушення травлення, стрес або сильне хвилювання, менструація, теж можуть викликати почервоніння носа. Ще однією причиною може бути гнійничкове запалення волосяних цибулин в ніздрях. І тоді слід лікувати основне захворювання, а наслідки - почервоніння носа, пройдуть самі собою.
3
У разі якщо почервоніння все ж таки викликані розширеними порами і місцевими судинними порушеннями, переглянете свою дієту. Знайте, що надмірне вживання їжі (переїдання) викликає прилив крові. Цим же грішать гострі продукти, алкоголь, занадто гарячі страви, а також чай і міцну каву.
4
Від різких перемін погоди, коли ваш ніс червоніє більше звичайного, вам не вберегтися, але ось загартувати ніс, щоб він менше реагував - це у ваших силах. Робіть пару раз в тиждень ванночки або компреси з відвару шавлії або ромашки, чергуючи гарячий і холодний і закінчуючи завжди холодним. Крім того, не ходите без нічого взимку і уникайте прямого сонця влітку. Перед виходом на мороз змастіть ніс топленим гусячим/качиним жиром і припудріть.
5
Для носа, червоніюче від морозу, зробіть відвар з липового цвіту і протирайте ніс вранці і перед сном (але тільки не перед виходом на мороз!).
6
Вранці, стоячи біля відкритого вікна, робіть гімнастику для носа: чергуйте серію коротких і сильних носових вдихів з такою ж серією видихів.
7
Для вмивання використовуйте воду кімнатної температури. Потім зробіть масаж - злегка щипати, стукайте і давите подушечками пальців.