Як прибрати мімічні зморшки на лобі.

Боротися з віковими зморшками допомагає постійний і вмілий догляд за шкірою обличчя, а також здоровий спосіб життя. Прибрати мімічні зморшки можна, навчившись вмінню володіти собою, а також, займаючись самодисципліною і постійним контролем.
Інструкція
1
Слухайте батьків, коли вони забороняють вам гримасувати. Гримаси є найкоротшим шляхом до придбання мімічних зморшок. Лоб - місце, де вони найбільш виражені. У деяких людей, звиклих не стежити за своєю мімікою, такі зморшки з'являються вже в юному віці. З плином часу вони заглиблюються, і люди виглядають старше, ніж насправді.
2
Якщо хто-небудь по-дружньому порадить вам звернути увагу на вашу звичку морщити лоб, не ображайтеся. Ви повинні бути вдячні людині, який дав вам таку пораду, адже ми не бачимо себе з боку. Здається, що все гаразд, а насправді проблеми є. Носіть з собою маленьке дзеркальце і намагайтеся частіше заглядати в нього. Таким способом ви зможете контролювати свою міміку. Не забувайте, проходячи повз вітрини, дивитися на своє обличчя. Також можна мимохідь побачити себе в відображенні дзеркал магазинів або машин. Нехай така поведінка увійде в звичку, якщо зморшки не підуть, то, по крайней мере, не будуть поглиблюватися.
3
Намагайтеся не рухати бровами. Саме вони провокують появу мімічних зморшок в області чола. Робіть вправи для очей, пов'язавши на лоб тугу пов'язку.
4
Механічна боротьба зі зморшками на лобі приносить позитивні результати. Якщо ви візьмете тонку смужку паперу, намочіть її в теплій воді, змажете кремом і прикладіть ко лобі, пов'язавши зверху еластичним бинтом, то, знявши її через 15 хвилин, помітите, що зморшки трохи розглядалися. Таку процедуру треба робити щодня. Напевно, не всі вийде з першого разу, але з часом ви звикнете і оцініть ефективність такої методики. Попередньо корисно виконувати спеціальні вправи для очей, контролюючи міміку чола.
5
Якщо вчасно не позбутися шкідливої звички морщити лоб, то з роками вона почне прогресувати. Сьогодні можна робити косметичні операції, але це рятує тільки на час. Кращим способом позбавлення від мімічних зморшок є самодисципліна в поєднанні з систематичними вправами.