Як знайти загубленого кота.

Для багатьох власників тварин пропажа домашнього улюбленця найсильніший стрес. Їх можна зрозуміти, адже тварина стає повноправним членом родини, без якого звичний розпорядок дня змінюється, а вільний час, який раніше було присвячено улюбленцю, просто нікуди подіти. Особливо важко маленьким дітям, для яких тварина стає найважливішою частиною їхнього життя.
Вам знадобиться
  • Інтернет, знайомі, оголошення, вільний час.
Інструкція
1
По-перше, не потрібно паніки. Коли людина нервує, він перестає тверезо мислити і правильно координувати свої дії. Більш того, своєю панікою людина заражає інших. Потрібно зібратися з думками і скласти план пошуків.
2
Якщо сім'я складається з кількох людей, оптимальним способом буде розділитися на групи. дорослим членам родини потрібно обійти найближчі підвали та горища, підворіття і вулички. Якщо підвали закриті на ключ, попросіть ключі в ЖЕКу. Швидше за все вони увійдуть в положення і на час дадуть ключі. Перші пошуки не вдалися - не турбуйтеся. Тварина могли бачити випадкові перехожі, або бабусі на лавочці біля під'їзду. Опитаєте їх, раптом хтось помітив кота .
3
Найменшим членам родини потрібно довірити менш відповідальну роботу. Ні в якому разі не пускайте дітей шукати тварину по підвалах і горищах! Якщо в будинку є комп'ютер, нехай дитина сканує фотографії вихованця і роздрукує листівки з оголошеннями. Якщо комп'ютера немає, обдзвоните знайомих, які зможуть допомогти з цією проблемою.
4
Якщо це не допомогло, дайте оголошення через Інтернет або місцеву газету. Зазвичай в Інтернеті є безліч сайтів, де постійно оновлюється інформація. Можливо, Ваше тварина вже знайшли і прихистили у себе, давши оголошення. Найвідоміший сайт про зниклих кота х і кішках - http://cats.claws.ru/
Зверніть увагу
Якщо Ваш кіт рідкісної і дорогої породи, його могли вкрасти. Якщо Ви перебуваєте в клубі, обов'язково повідомте туди, щоб всі члени клубу були в курсі. Так є більше ймовірності знайти злодія, оскільки він спробує продати тварину цінителеві породи.
Корисна порада
Про зникнення повинно знати якомога більше народу, обов'язково знайдуться добрі люди, які допоможуть Вам знайти вихованця цілим і неушкодженим!