Як навчитися швидко бігати.

Швидкий біг дозволяє значно збільшити кількість витрачених калорій. Зі збільшенням швидкості всього на один кілометр на годину, витрата енергії збільшується приблизно на 40 кілокалорій за півгодини. Крім того, саме швидкий біг дарує незабутнє відчуття польоту над землею, нехай навіть політ цей триває всього секунду, від одного кроку до іншого.
Вам знадобиться
  • - бігові кросівки;
  • - дзеркало;
  • - лава;
  • - легка штанга або гантелі.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили навчитися бігати швидко, вам необхідно провести ревізію своєї біговій взуття. Чим швидше біг, тим більшу ударну навантаження випробовують ваші суглоби. Тепер ви повинні користуватися тільки спеціальними біговими кросівками, з хорошим супінатором і повітряними камерами під п'ятою і носком.Кроме цього бігові кросівки мають спеціальний захист для носка, що дуже актуально при кроссовом бігу.
2
Не намагайтеся збільшити швидкість бігу, подовжуючи крок. Це призведе до того, що ви будете пересуватися стрибками. Це збільшує витрату калорій, але абсолютно не сприяє швидкому бігу.
3
Щоб швидко бігати, необхідно збільшувати силу поштовху. Для цього виконуйте стрибкові вправи, такі як застрибування на лавку одночасно двома ногами або застрибування на лавку зі зміною ног.Главное вимога - вправа повинна виконуватися у швидкому темпі, без затримок на лаві чи на землі.
4
Вистрибування з обтяженням також допомагають збільшити толчковую силу ног.Возьміте легку штангу або гантелі. Штангу покладіть на спину в районі сьомого шийного хребця, гантелі притисніть до плечей. Повільно присідайте до повного присідаючи. Потім різко виплигуйте максимально високо. Намагайтеся, щоб ноги обов'язково відривалися від землі одновременно.Одновременно із стрибком можна викидати вгору гантелі на випрямлених руках. Штангу вгору не піднімайте.
5
Дуже велике значення має правильна техніка бігу. Для цього виконуйте такі вправи як біг з високим підніманням стегна і біг з захлестом гомілки. Обидва вправи виконуються на високій швидкості і з максимальною амплітудою. Намагайтеся практично дотягнутися колінами до грудей, а п'ятами до сідниць. Пробігайте не менше 60 метрів, виконуючи обидві вправи, і чергуйте їх з бігом в спокійному темпі.
6
Швидкий біг неможливий без хорошої роботи рук. Якщо працювати руками неправильно, тіло під час бігу буде розгойдуватися, обмежуючи загальне поступальний рух.
7
Встаньте перед дзеркалом. Розслабте плечі. Зігніть руки в ліктях під прямим углом.Актівно працюйте руками, імітуючи їх рух під час бігу. Контролюйте, щоб лінія плечей залишалася нерухомою. Кут згину в ліктьових суглобах не повинен змінюватися. Домагайтеся, щоб під час активної роботи рук корпус не розгортався слідом за рукою. Працювати повинні тільки плечові суглоби.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2UF1HKhmXyg