Як змінити пароль, якщо забув старий. Як змінити пароль в контакті і якщо забув пароль.

Реєструючи облікові записи на різних сайтах і використовуючи при цьому різні логіни і паролі, будь-яка людина може забути свій пароль . Для відновлення облікового запису на більшості сайтів передбачені функції відновлення пароля, які дозволяють змінити забутий старий пароль на новий.
Інструкція
1
Поруч із кнопкою «Увійти» під введенням пари логін- пароль зазвичай розташовується кнопка «забув?» Або «забули пароль ?». Найчастіший сценарій після натискання цієї кнопки - відновити пароль на e-mail адресу, вказану при реєстрації. Вам буде запропоновано ввести e-mail, на який ви реєстрували обліковий запис (акаунт) на даному сайті, і після цього підтвердити відновлення пароля кнопкою "OK" або "Відновити". Після цього на електронну пошту прийде лист з посиланням, перейшовши за яким, вам буде запропоновано ввести новий пароль , зазвичай два рази - для підтвердження введення.
2
Деякі ресурси пропонують правильно відповісти на секретне питання, який ви вибрали самі зі списку доступних питань при реєстрації. Зазвичай це питання на зразок «Дівоче прізвище матері», «Номер паспорта», «Останні 6 цифр ІНН», «Кличка першого домашнього вихованця».
3
Ще один варіант відновлення пароля, який зустрічається все рідше - це вимога сайту вказати додатковий e-mail, який був введений вами при створенні аккаунта. На цей e-mail прийде ваша пара логін- пароль , при цьому пароль зазвичай залишається старим, а поміняти його ви зможете вже в настройках аккаунта після входу.
Корисна порада
Якщо ви не пам'ятаєте ні додаткового e-mail, ні пароля від основного e-mail, ні відповіді на секретне питання, спробуйте зв'язатися з представником через форму зворотного зв'язку, звичайно розташовану в розділі «Контакти». Зазвичай на такі листи техпідтримка відповідає протягом 3-5 днів.