Як поповнити рахунок на мобільнику.

Поповнити рахунок на мобільному телефоні можна самими різними способами, починаючи від оплати готівкою і закінчуючи використанням електронних грошей. Зробити це зовсім не важко, потрібно просто знати деякі тонкощі.
Вам знадобиться
  • номер мобільного телефону, пункт прийому платежів, гроші, термінал оплати, інтернет
Інструкція
1
Ви повинні точно визначити який оператор вас обслуговує. Зробити це дуже просто - на домашньому екрані телефону ця інформація завжди відображена, крім того, якщо ви приїхали в іншу країну і купили сім-карту там, як тільки ви вставите її в телефон і включіть апарат, вам прийде вітання від компанії-оператора з її назвою.
2
Якщо ви у своїй країні, знайдіть пункт прийому платежів вашого оператора і прийдіть туди з кредитною картою або готівкою. Те ж часто можна зробити в магазинах, де продаються мобільні телефони, просто запитайте, чи справляють вони подібну послугу. Касир сам скаже вам що робити.
3
Рахунок можна поповнити через термінали, вони розташовуються всюди - в торгових центрах, магазинах, на вулиці. Підійдіть до терміналу, виберіть на екрані вашого оператора, введіть ваш номер телефону, вставте гроші до відповідного відділення (без здачі), а потім натисніть "ок", або "далі", або "сплатити". Через хвилину до вас на телефон прийде СМС з підтвердженням платежу. Номер вводите уважно, при помилку назад гроші ви не отримаєте.
4
Рахунок можна поповнити через інтернет за допомогою електронних рахунок ов, наприклад, Яндекс-гроші. В таких системах зазвичай є пункт стосується оплати послуг мобільних операторів. Виберете такий пункт, введіть номер телефону, потім ваш пароль від системи і підтвердіть платіж.
5
Зайдіть на сайт оператора і пошукайте пункт поповнення балансу кредитною карткою. Дотримуйтесь інструкції на екрані.
6
Перш, ніж їхати закордон, почитайте блоги тих, хто вже був у цій країні, швидше за все, там буде вказана інформація про поповнення рахунок ов місцевих операторів, якщо не знайдете - задайте питання в коментарях.