Як експортувати базу даних.

Експортувати базу даних формату MySQL в текстовий файл найпростіше за допомогою додатка phpMyAdmin. Воно надає простий для розуміння інтерфейс управління базами безпосередньо у вікні браузера. Це програма встановлена в абсолютної більшості хостинг-провайдерів, а при необхідності свіжий дистрибутив можна безкоштовно скачати з сайту виробника.
Вам знадобиться
  • Доступ до додатка phpMyAdmin
Інструкція
1
Завантажте інтерфейс phpMyAdmin у вікно браузера, авторизуйтесь і виберіть у списку баз даних в лівому фреймі ту, вміст якої необхідно експортувати.
2
У верхній частині правого фрейма на сторінці обраної бази даних розміщено меню з посиланнями на різні групи операцій. Клацніть в ньому посилання «Експорт».
3
Клацніть посилання «Виділити все» в секції з заголовком «Експорт» сторінки налаштувань опцій експортування. Якщо треба експортувати не всю базу повністю, а тільки частина її таблиць, то перещелкайте мишкою в цьому списку тільки потрібні таблиці, утримуючи при цьому клавішу CTRL.
4
Поставте в списку позначку у потрібного формату експортування. За замовчуванням тут відзначено SQL, але якщо база експортується для подальшого завантаження в якесь офісний додаток, то виберіть відповідний йому формат в цьому списку.
5
Якщо вказаний формат SQL, то необхідно проконтролювати правильність установок в секції «Параметри». Зверніть особливу увагу на настройки в розділі «Структура». Якщо в процесі експортування в поле «Додати DROP TABLE» буде стояти відмітка, то в файл будуть додані інструкції знищення існуючих таблиць з збігаються іменами. Це означає, що при подальшому імпортуванні існуючі дані буде знищені й замінені новими. Якщо ви плануєте доповнити вміст іншої бази даними з цієї, то позначку слід прибрати. Якщо буде виставлена мітка у опції «Додати IF NOT EXISTS», то в файл експорту будуть поміщені інструкції, в результаті дії яких дані будуть додаватися до вмісту таблиць з збігаються назвами.
6
Поставте відмітку в полі «Зберегти як файл». За відсутності цієї відмітки експортовані дані будуть виводитися в текстове поле безпосередньо в сторінці інтерфейсу phpMyAdmin. Якщо даних не дуже багато, то такий варіант може бути навіть переважали - дані можна скопіювати і далі використовувати на свій розсуд.
7
Клацніть кнопку «OK» у нижній частині правого фрейма для запуску процесу експортування бази даних.