Як фарбувати мигдалеподібні очі. Як підкреслити мигдалеподібні очі.

мигдалеподібного форма очей є практично самої бажаної серед жінок. Очі такої форми трохи подовжені, що звужуються і злегка приподнимающиеся до зовнішніх куточків. За допомогою макіяжу можна підкреслити їх красу та індивідуальність.
Інструкція
1
Мигдалеподібні очі найбільш часто зустрічаються у східних красунь, але не всім вони дані від природи. Багато жінок досягають цієї форми за допомогою макіяжу. Якщо ж природа наділила вас мигдалевидними очима, у вас не буде проблем з правильним макіяжем, так як цю форму очей не потрібно коригувати декоративною косметикою. Потрібно лише підкреслити їх природну красоту.Прі виборі тіней для мигдалеподібних очей слід орієнтуватися на їх колір. Вибирайте той відтінок, який або поєднується з кольором ваших очей, або ж з ним контрастує.
2
Якщо ви хочете зробити макіяж в стилі Софі Лорен, вибирайте сірі або чорні тони, коричневі або ніжно-сливові. Можна використовувати техніку димчастого макіяжу, при якій очі виглядають глибокими і таємничими.
3
Наприклад, пензликом або аплікатором нанесіть тіні світлого сливового відтінку на всю верхню повіку і проведіть ними риску під віями нижньої повіки - від зовнішнього кута ока до внутрішнього. Коричневими тінями виділіть зовнішні куточки очі, довівши лінію на нижньому столітті приблизно до зіниці. Це додасть погляду глибину.
4
Верхнє повіку злегка оттените темно-сірими тінями, поставивши два штриха - на внутрішньому куточку ока і на зовнішньому. Проведіть ними також лінію під нижніми віями. Растушуйте всі тіні, щоб між ними не було різких переходів. Вийшов ефект димчастих очей.
5
Мигдалеподібні очі можна підкреслити чорним контурним олівцем або підведенням, намалювавши стрілки по краю верхніх вій і до середини століття - під нижніми віями. Причому стрілки у зовнішнього куточка ока повинні бути злегка підведені вгору. Повністю обводити очі не слід, так як це візуально їх зменшить і додасть особі зайвий вік.
6
Тепер можна завдає туш для вій, яка завершить макіяж очей і підкреслить їх красу.
7
Велике значення в макіяжі мигдалеподібних очей мають брови. Вони повинні бути темними і витончено вигнутими. Підкреслити брови можна тінями або олівцем холодного коричневого або сірого кольорів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4WlVHB4COBs