Як порахувати відсоток від суми. Відсоток від суми онлайн.

Відсоток в перекладі з латині («pro centum») означає одну соту частку. Тому якщо потрібно знайти певний відсоток від деякої суми грошей, це означає, що треба визначити, скільки сотих часток суми вміщує в себе зазначений відсоток. Якщо в розумі порахувати не виходить, найпростіше порахувати відсоток за допомогою якого-небудь калькулятора.
Інструкція
1
Використовуйте для обчислення відсотка від заданої суми, наприклад, стандартний калькулятор ОС Windows. Посилання на його запуск можна знайти в головному меню системи - відкрийте його натисканням клавіші WIN або клацанням мишки по кнопці «Пуск». Вам потрібно перейти в розділ «Усі програми», розкрити в ньому підрозділ "Стандартні" і клацнути рядок «Калькулятор». Однак хакери не надто шанують «мишачий комп'ютинг» і якщо ви теж хочете відчути себе трошки хакером, то натисніть клавіші WIN + R, наберіть команду calc і натисніть клавішу Enter. Обома способами запускається один і той же калькулятор Windows.
2
Ведіть числовий еквівалент наявної суми грошей. Ця операція теж може бути здійснена як за допомогою мишки, так і виключно з клавіатури - потрібні кнопки інтерфейсу калькулятора дублюють такі ж клавіші на клавіатурі.
3
Знайдіть одну соту частку від введеного числа. Для цього задійте клавішу з косою рисою (слешем) на клавіатурі або в інтерфейсі на екрані, а потім введіть число 100.
4
Помножте соту частку суми на відому кількість відсотків. Для цього натисніть на клавіатурі або клацніть мишкою на екрані кнопку з зірочкою, а потім введіть кількість відсотків.
5
Завершіть обчислення відсотка від суми натисканням на клавіатурі або клацанням на екрані кнопки зі знаком рівності. Калькулятор покаже вам числове вираження заданого відсотка від введеної суми.
6
Маючи доступ в інтернет при вирішенні такого завдання можна обійтися і без калькулятора. В мережі є безліч його аналогів, які дозволяють проробляти необхідні обчислення безпосередньо у вікні браузера. Якщо немає часу шукати і освоювати такі онлайн-сервіси, то введіть потрібне математичне вираження безпосередньо в поле запиту пошукової системи Google і одразу отримаєте результат. Наприклад, для розрахунку 13% від суми в 25 тисяч 512 рублів 14 копійок введіть такий запит: «25521,14/100 * 13».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=g1ekYdbqb3M
Зверніть увагу
Як порахувати відсотки%. В повсякденності часто потрібно вміти визначити скільки відсотків становить те чи інше число від цілої частини. Це математичне дію, яке проходять в середній школі, може нам придатися в разі підрахунку всіляких кредитних виплат, розрахунку співвідношень при будь-яких покупках, а вже на роботі регулярно доводиться користуватися порівняльними характеристиками, вираженими у відсотках.
Корисна порада
Як порахувати відсотки? 4 квітня 2012. Рубрика: Навчання. Коментарів немає. Напевно ви не раз стикалися з таким поняттям як «відсоток». А деяким навіть вимагалося його якось порахувати. Перший спосіб - порахувати в умі: Число, від якого потрібно знайти відсоток, потрібно поділити на сто і потім помножити на число відсотків. Або ж відразу помножити число на відсотки, виражені в сотих частках (відсотки поділити на сто). Наприклад, треба знайти 28% від числа 924.