Як оплатити мобільний телефон.

Мобільні телефони міцно увійшли в життя сучасної людини. Зручний зв'язок дозволяє бути в курсі всіх подій і завжди залишатися поруч з рідними, навіть якщо ми далеко. Використовувати переваги мобільного зв'язку можна лише в тому випадку, коли на балансі достатньо грошових коштів для здійснення дзвінків, в зв'язку з чим дуже часто виникає необхідність оплатити мобільний телефон, поповнити його баланс.
Вам знадобиться
  • Грошові кошти, номер вашого телефону (сім-карти), банківська карта.
Інструкція
1
Скористайтеся самим зручним і простим способом оплати - спеціальними терміналами, встановленими в торгових центрах, на вулицях, в магазинах і салонах стільникового зв'язку. На сенсорному табло виберіть свого оператора, введіть номер свого телефону, підтвердіть правильність введення, як того вимагає інструкція на екрані, після чого вставте грошові кошти по одній купюрі в приймач купюр, на екрані відобразиться сума до зарахування. Підтвердіть її і дочекайтеся видачі чека, що свідчить про зарахування на ваш рахунок коштів. Комісія, що стягується терміналами оплати, варіюється в залежності від типу терміналу. В салонах зв'язку багато терміналів беруть оплату без комісії.
2
Зайдіть в салон зв'язку, який приймає оплату готівкою. Співробітник салону або ви самі заповнюєте бланк, де вказуєте номер телефону, суму до зарахування, ставите підпис. Після чого співробітник салону сам зараховує ваші грошові кошти на баланс. Як правило, зарахування відбувається протягом 3-5 хвилин, іноді бувають затримки платежів, що залежить від роботи оператора стільникового зв'язку.
3
Скористайтеся електронними системами платежів, якщо ви є активним користувачем інтернету і маєте електронний гаманець. З його допомогою можна оплачувати послуги стільникового зв'язку, поповнювати баланс не виходячи з дому. Сплатити через інтернет мобільний телефон дуже просто.
4
Сплатіть мобільний телефон з банкомату, перерахувавши зі свого особового рахунку певну суму на рахунок мобільного телефону. За перерахування коштів через банкомат зі свого рахунку з вам не стягується комісія.
Зверніть увагу
В різних платіжних терміналах стягується різна комісія, звертайте увагу на умови прийому платежів.
Корисна порада
Заздалегідь поповнюйте баланс свого мобільного телефону, щоб у потрібний момент не залишитися без зв'язку.