Як фотографувати дим.

Бризкотливий дим - красиве і зачаровує абстрактне видовище і як і палаючий вогонь, його можна сфотографувати, незважаючи на його рухливість і мінливість. Існує кілька тонкощів у техніці фотографування дим а, які варто враховувати, якщо ви хочете отримати ефектне, чітке і гарне фото.
Інструкція
1
Основна умова гарного знімка дим а - це правильно виставлене світло, який повинен підсвічувати струменя дим а й робити їх фактурнее і яскравіше. Для того щоб дим не виглядав туманним плямою на фотографії, світло необхідно розташовувати ззаду чи збоку, незалежно від того, природний він або штучний.
2
Найкраще фотографувати дим , роблячи покадровую зйомку - кожна нова секунда горіння сигарети або ароматичної палички може дати унікальні обриси і форми. Також залежно від того, що саме ви виберете як джерела дим а, його форма, щільність і відтінок будуть відрізнятися. Встановіть на віддалі від джерела дим а темний, бажано чорний, однорідний фон.
3
Встановлюючи джерела світла, стежте за тим, щоб дим ні пересвічений. Також вдалим варіантом буде встановити для підсвітки зовнішній спалах.
4
Для того щоб знімки були красивими, подбайте про правильні налаштуваннях вашої фотокамери - встановлюйте витримку близько 1/100 і ніколи не знімайте дим з відкритою діафрагмою. Закривайте діафрагму до значення f 16, щоб збільшити глибину різкості, а рівень ISO встановлюйте не більше 100.
5
Окрему складність для початківців та досвідчених фотографів являє собою фокусування в таких фотографіях - так як дим рухається і відрізняється аморфністю і непостійністю, сфокусуватися на ньому непросто. Ви можете використовувати автофокус фотоапарата, наводячи його на стики і завитки дим а. Більш складним варіантом буде наводити різкість за допомогою ручного фокусування.
6
Міняйте джерело дим а і тип освітлення, щоб отримувати найбільш химерні і різноманітні візерунки.