Як домогтися лідерства.

Позиція лідера дуже важлива для кар'єрного росту. Зустрічаються люди, які досягли високої майстерності в професійному сенсі, але залишилися непоміченими. Іноді навіть мало хто знає, чим людина займається і що він може. Щоб домогтися успіху в житті, треба володіти лідерськими якостями, які можна розвивати в процесі життя.
Інструкція
1
Щоб домогтися лідерства , потрібно бути дуже впевненим в собі людиною, що має чітко сформульовану мету, до якої людина йде, долаючи всі перешкоди. В природі існує правило 80/20 - лише 20% населення позитивно налаштовані і готові розділити позицію іншої людини, а 80% нічого не роблять, скаржаться на життя і ставлять підніжки іншим, висловлюючи свою думку, що все одно нічого не вийде. Впевнений людина не звертає ніякої уваги на те, що говорять 80%, він прислухається до думки тих 20%, у яких можна чогось навчитися.
2
Лідер - це людина, яка здатна захопити своєю справою інших і повести за собою, тому він повинен вміти нести відповідальність за себе, за свою справу і за людей, з якими він знаходиться поруч. Щоб стати справжнім лідером, потрібно навчитися вести за собою людину, яку ви бачите кожен день в дзеркалі, тобто самого себе. Якщо у вас це вийде, то і інших ви без проблем зацікавите.
3
Лідеру потрібно знати один секрет - справжній лідер не маніпулює іншими людьми, а мотивує їх на досягнення успіху. Щоб людина змогла мотивувати іншого на успіх, він повинен бути сам успішним. Потрібно, щоб інші люди повірили в тебе, що саме ти приведеш їх до успіху.
4
Можна помітити, що справжні лідери не домагаються цього штучно, у них це в крові, вони володіють потужною енергетикою, якої вистачає не тільки на себе, а й на інших. Вони не боятися її віддавати, вони добре розуміють закон природи - чим більше віддаєш, тим більше отримуєш. Енергія, віддана на благо іншим, повертається назад, мінімум в два рази більше.
5
Для лідера велике значення має постійний розвиток перспективного бачення, для якого необхідне отримання нових знань і досвіду. Систематичний розвиток кругозору, пізнання нових наук допоможе побачити, що чекає попереду, прорахувати кінцевий результат.