Як вибрати палиці для гірських лиж.

Гірничо лижний спорт приваблює багатьох - не тільки професійних спортсменів, а й звичайних людей. На гірських лижах можна з користю і задоволенням провести вихідний день, навіть якщо ви катаєтеся зовсім недавно і є початківцям лижником. Техніка катання на перших порах і надалі залежить від багатьох чинників - наприклад, від того, наскільки вдалі і зручні ви вибрали лижні палиці.
Інструкція
1
Поставтеся серйозно до підбору лижних палиць - якщо ви виберете правильні палиці, техніка вашого катання покращиться, і вам буде легше вчитися. Не варто купувати занадто дорогі палиці на початку гірськолижної кар'єри - вони часто ламаються і приходять в непридатність.
2
Між собою палиці різняться в залежності від того, з чого вони зроблені, який у них наконечник, з чого зроблена рукоять, і яка в неї форма, а також від форми самої палиці та розміру кільця над її наконечником. Довжина палиць, які вам підійдуть, безпосередньо залежить від вашого зростання.
3
Матеріал ви можете вибрати на свій розсуд - найлегшими є углепластіковиє палиці, які досить пружні для того щоб менше ламатися, на відміну від склопластикових і при цьому вигідно відрізняються від алюмінієвих палиць по вазі. При цьому углепластіковиє палиці відрізняються підвищеною ціною, і якщо ви тільки починаєте кататися на лижах, вам підійдуть прості й недорогі алюмінієві палиці з пластиковими або металевими гострими наконечниками.
4
Важливо правильно розрахувати довжину палиць - візьміть палицю за рукоять так, щоб рука була зігнута в лікті під 90 градусів і встаньте прямо. Додайте до отриманої довжині 5-10 см, враховуючи висоту лижних черевиків і самих лиж.
5
Якщо ви збираєтеся їздити по відкритих просторів, вам будуть потрібні палиці з кільцем великого діаметру над наконечником, а якщо ви їздите по готовим прокладеним заздалегідь трасах, діаметр кільця може бути і невеликим.
6
Рукоятку палиці підбирайте таку, щоб вона зручно лежала у вашій руці - вона не повинна ковзати, і тому вона не повинна бути виготовлена з гладкого пластика.
7
Найкраще вибирати палиці з відстібними ремінцями. Якщо ви купили палиці з ремінцями, що не відстібаються, відріжте їх, щоб у разі падіння ви не вивихнули пальці.