Як зв'язати дитячий сарафан. Як зв'язати тепле плаття сарафан для дівчинки одного року спицями.

Дитячий одяг має бути зручним і красивою, і деякі батьки воліють в'язати і шити дитячі речі самостійно, замість того щоб купувати їх у магазині. Дитячий сарафан , пов'язаний власними руками, не доведеться підганяти під розмір і зріст дитини - ви зможете зв'язати його, орієнтуючись на точні мірки, а також прикрасити будь-якими візерунками, декоративними елементами і ажурними оборками.
Інструкція
1
Оберіть тонку м'яку пряжу будь-якого кольору, підготуйте спиці потрібного розміру і починайте в'язати сарафан з задньої частини спідниці. Заздалегідь зв'яжіть зразок, на якому ви визначите, яка буде щільність в'язання, і якою буде кількість петель відповідно до цієї щільністю.
2
У першому ряду зв'яжіть десять петель лицьової в'язкою і одну виворітну, а потім повторюйте в'язання таким способом до кінця ряду. В кінці ряду зв'яжіть п'ять лицьових петель і переходьте до наступного ряду. Починаючи з другого ряду і до останнього, в'яжіть точно так само, як і перший, чергуючи десять лицьових і одну виворітну петлю.
3
Зміщайте петлі при в'язанні, щоб на полотні утворилися гофровані складки. Коли ви довяжете полотно від Подолу до лінії стегон, починайте поступово збавляти петлі по всій ширині виробу.
4
Спочатку зв'яжіть разом по дві петлі перед кожним опуклим елементом рельєфу, потім пров'язуйте разом по дві петлі перед кожним увігнутим рельєфом, а потім зробіть ще два убавленія, пров'язуючи по дві петлі після кожного опуклого і після кожного увігнутого рельєфу.
5
Відступайте від кожного рельєфу під час убавленій одну-дві петлі, щоб в'язання було акуратним, і лінія рельєфу не порушувалася. Починаючи з лінії талії, зв'яжіть простий гумкою 2х2 полотно шириною 15 см, а потім зв'яжіть полотно хусткової в'язкою.
6
Коли перед і спинка сарафан а будуть готові, візьміть гачок і нитки того ж кольору, і обв'яжіть гачком виріз сарафан а, роблячи ланцюжки з кількох повітряних петель, щоб вийшла ажурна кромка. Також ви можете обв'язати ажурною кромкою поділ сарафан а.
7
Для того щоб у сарафан а з'явилися рукава-крильця, окремо наберіть нові петлі на проймах і зв'яжіть крильця хусткової в'язкою.
Сарафани завжди в моді. Це практична і зручна в шкарпетці одяг. Побалуйте вашу маленьку модницю красивим сарафаном.
Вам знадобиться
  • пряжа (60% бавовна, 40% поліамід) 50г/142м, спиці №3,5-4,5
Інструкція
1
КокеткаКокетка в'яжеться знизу вгору, потім в'яжеться спідниця зверху вниз. Набрати на спиці №3,5 57 петель. В'язати хусткової в'язкою 6 см. Наборний край кокетки роблять вільним, для більш зручного набору петель для спідниці. Для пройми закривають з обох сторін у кожному парному ряду 1 раз по 3 петлі, 1 раз по 2 петлі і 3 рази по 1 петлі.
2
Для горловини переду закривають середні 11 петель. Потім, від центру в обидві сторони до плечей закривають в кожному парному ряду 1 раз по 3 петлі, 1 раз по 2 петлі і 3 рази по 1 петлі. Далі в'яжуть 6 см для плічок і закривають петлі.
3
Для горловини спинки закривають середні 15 петель на висоті 11см від початку роботи. Далі, від центру в обидві сторони до плечей в кожному парному ряду 1 раз по 3 петлі, 1 раз по 2 петлі і 1раз по 1 петлі. В'яжуть 6 см і закривають петлі.
4
Для юбкіНабрать з набірного ряду кокетки 57 петель, пров'язати ряд виворітними. Потім продовжити основним узором. Розширення спідниці йде за рахунок додавання петель в основному узоре.Основной узорРаппорт 11 петель, повторюється 5 разів + 2 кромочні петлі.3ліц., Накид, 1 осіб., Накид, 3 ліц.В виворітних рядах всі петлі в'яжуть ізнаночнимі.Раппорт повторювати 4 ряди .2 ряди хусткової вязкінакід, 3 осіб., накид, 1 осіб., накид, 3 осіб, накід.4 осіб., накид, 1 осіб., накид, 4 ліцРаппорт повторювати 3 ряда.2 ряди хусткової вязкіДалее, з кожним новим ярусом основного малюнка додаємо кількість лицьових петель по краях на одну з кожного боку рапорту. Таким чином можна регулювати довжину юбкі.Заканчіваем пров'язуючи 2 ряди хусткової в'язки. Закриваємо петлі.
Зверніть увагу
Якщо в'язати сарафан з легких бавовняних ниток, вийде річна речі. Якщо з щільних вовняних, то незамінна теплий зимовий одяг.
Корисна порада
Виріз горловини і пройми краще обв'язати гачком, щоб в процесі носіння вони не розтягувалися.