Як поповнити банківську карту. на Який рахунок потрібно поповнювати банківську картку ощадбанку.

Банківські картки є зручним платіжним інструментом, завдяки якому немає необхідності носити з собою велику суму грошей - досить покласти цю суму на рахунок банківської карти, іншими словами, поповнити її.
Вам знадобиться
  • Банківська карта, пін-код, паспорт, реквізити банківської карти, грошові кошти для поповнення карти.
Інструкція
1
Скористайтеся банкоматом з функцією прийому готівки. Вставте банківську карту в банкомат, введіть пін-код, виберіть функцію поповнення рахунку карти, вставте грошові кошти у відповідний лоток для прийому грошей, натисніть Enter і дотримуйтесь інструкцій, що з'явилися на екрані банкомата. Зарахування грошових коштів на рахунок вашої банківської карти моментальне, можете не відходячи від банкомата перевірити стан свого рахунку і переконатися, що кошти зараховані і карта поповнена.
2
Відвідайте відділення банку-емітента вашої банківської карти, щоб поповнити рахунок без комісії. Вам знадобиться паспорт, фахівець банку зарахує на рахунок вашої банківської карти суму грошових коштів, при цьому термін зарахування може варіюватися в різних банках, але не більше трьох робочих днів. В сторонньому банку також можна поповнити рахунок своєї карти, при цьому вам доведеться заплатити комісію за переказ грошових коштів в розмірі, встановленому тарифами банку.
3
Переведіть грошові кошти на рахунок банківської карти зі свого електронного гаманця. Подібна практика поповнення банківської карти набирає обертів у зв'язку з популяризацією електронних систем платежів і тих зручностей, які дані системи дають користувачам. Термін зарахування коштів на рахунок банківської карти - три робочих дні. Комісія встановлюється в розмірі певного відсотка від суми переказу. Головна перевага - можна поповнювати карту не виходячи з дому, в режимі он-лайн.
Зверніть увагу
Звертайте увагу на розмір комісії за поповнення рахунку карти в сторонніх банках і електронних платіжних системах - шукайте більш вигідні варіанти.
Корисна порада
Поповнюйте рахунок банківської карти заздалегідь, щоб на ній завжди були присутні необхідні для оплати покупок кошти.