Як пов'язати полуничку. Як зв'язати гачком полуничку.

Свіжа полуниця може порадувати ваш погляд тільки влітку, але якщо ви хочете прикрасити ягодами полуниці якоїсь інтер'єрний елемент, дитячу панаму або сумочку, ви можете пов'язати ягоди полуниці гачком, і вони не поступатимуться справжнім ягодам по барвистості, а також будуть радувати ваше око протягом усього року - навіть восени і взимку.
Інструкція
1
Приготуйте гачок і тонку бавовняну пряжу червоного, зеленого і білого кольорів. Для початку наберіть чотири повітряних петлі з білої пряжі і замкніть ланцюжок в кільце. Починайте обв'язувати кільце петель, формуючи перший ряд з стовпчиків без накиду, а потім у другому ряду збільште кількість стовпчиків без накиду до 10-12 штук.
2
У третьому ряду додавайте нові петлі, щоб отримати 14 стовпчиків без накиду, а в четвертому у вас повинно вийти 16 стовпчиків. Пров'яжіть таким способом 6-7 рядів, а потім змініть білу пряжу на червону, і продовжуйте в'язати полуничку червоною ниткою.
3
Залежно від того, яку форму ягоди ви хочете отримати, робіть потрібну кількість збільшень і убавок петель, але пам'ятайте про те, що в середині ягода повинна бути найбільш широкої, а до верхівки вона повинна знову звужуватися. При цьому найвужча її частина повинна бути внизу - цю частину ви пов'язали білими нитками.
4
Готову ягідку виверніть, а потім починайте закривати петлі, щоб уникнути появи дірок між стовпчиками. Закривайте кожну третю петлю в першому ряду, а в другому - кожну другу петлю, а потім набийте ягоду синтепоном. За допомогою червоної акрилової фарби затонуйте білу нижню частину ягоди, щоб створити плавний перехід від червоних ниток до білих.
5
Окремо зв'яжіть чашолисток для полуниці, набравши ланцюжок повітряних петель із зеленої пряжі. У першому ряду зв'яжіть три повітряні петлі підйому, а потім 11 стовпчиків з накидом в останню петлю ланцюжка.
6
Продовжуйте в'язати чашолисток, домагаючись форми реального чашолистка з трьома або чотирма загостреними кінчиками. Готовий чашолисток пришийте на верхню частину ягоди.
7
При бажанні також зв'яжіть за простою схемою кілька листочків, якими ви прикрасите ягоду.