Як закріпити дюбель.

просвердлити отвір в стіні і загвинтити шуруп досить просто, але з плином часу він може розхитатися і банально випасти із стінки. Матеріал стінки не володіє міцністю, распорка чинить тиск, отвір ви просвердлили в шві кладки або в будівельний розчин додали більше піску, ніж цементу - все це причини, з яких дюбель не хоче залишатися на своєму місці.
Інструкція
1
Кріпите на стінку тільки ті предмети, які їй під силу витримати. Іноді достатньо рассверлить отвір, збільшити його діаметр, і монтувати дюбель і шуруп-саморіз з таким же діаметром.
2
Якщо вам належить повісити більш важкий предмет, то залізний дюбель . Він краще розпирається і фіксується надійніше. Коли будете угвинчувати дюбеля в плиткові поверхні, то можуть скрутитися з власної осі їх кінці. Щоб уникнути такої неприємності, введіть спочатку дюбель , потім вкрутити шуруп-саморіз.
3
Якщо ви працюєте з порожнистої поверхнею стінки, то заповніть отвір мінеральної масою, розведеною водою. Спочатку рассверлите отвір, доведіть його поперечник до діаметра 10 мм. Тепер застроміть в поперечник сітчастий патрон, щоб утримати масу наповненого отвори. Маса з часом висохне, саморіз в ній іржавіти не стане. Вкрутити його в молоду масу, поки вона ще не встигла затвердіти.
4
Майстра часто застосовують як наповнювач для отворів дюбелів масу синтетичної смоли. У таких наповнювачах добре тримаються навіть цвяхи. Синтетична смола досить пластична. Вводите її в вузенький отвір мінімальними порціями, допомагаючи собі відповідним предметом, наприклад, тонкої кульковою ручкою.
5
Можете використовувати двокомпонентну наповнювальну масу. Добре підходить епоксидний клей, якщо змішаєте його з дерев'яними тирсою. Скачайте еластичні кульки, щоб вони легко входили в отвір. Тепер заповніть ними щільно місце для цвяха. Умочіть цвях у водянистий свічковий віск, потім застроміть в ущільнювальну масу. Через 12 годин маса, замішана на основі епоксидного клею, затвердіє, і ви без перешкод видаліть цвях.
6
Якщо вам попалася стінка, зроблена з м'якого будівельного матеріалу, то в процесі свердління використовуйте алюмінієвий профіль. Щільно прикладіть його до стінки, щоб уникнути зсуву. Застосовуйте шестімілліметровой свердло для роботи з п'ятиміліметровий отвором в профілі. Слідкуйте, щоб під час роботи свердел не стало під кутом відносно стінки.