Як зав'язати вузол на намисті. Як зав'язувати намиста на вузол.

Прикраси, виготовлені власними руками, сьогодні користуються великою популярністю в порівнянні з фабричної біжутерією - вироби ручної роботи роблять вас оригінальніше, яскравіше, а також дозволяють створити свій унікальний стиль. Ви можете не тільки носити готові прикраси, зроблені іншими майстрами, а й майструвати власні - і тут вам допоможе проста техніка зав'язування ковзаючого вузла, яка необхідна, якщо ви захочете робити намисто й кольє ручної роботи.
Інструкція
1
Підготуйте бавовняний або атласний шнур потрібного кольору, на якому вже нанизані елементи майбутніх бус. Довжина шнура повинна досягати метра, і найпростіше зав'язувати такі вузли на вощених бавовняних шнурах, так як вони не ковзають, і вузли виходять міцними.
2
Кінці шнура направте назустріч один одному так, щоб кожен хвостик шнура становив у довжину 15 см. Зігніть праву частину шнура в петлю близько 10 см, помістивши кінець шнура скраю, а потім оберніть шнури хвостиком, роблячи кілька витків, направляючи їх від себе, і укладаючи витки щільно один до одного.
3
Досить зробити три витка, притримуючи їх пальцями, щоб шнур не розслабився. Кінчик шнура, яким ви обертали основний шнур, простягніть в петлю і ретельно затягніть вузол . Затягуючи вузол , підтягуйте обидва кінці шнура одночасно.
4
При цьому перевіряйте, чи може рухатися вузол по шнуру - він повинен бути затягнутий щільно, щоб він згодом не розпускався, але й не надмірно, в іншому випадку, він не буде ковзаючим. Зав'язавши перший вузол , переходьте до зав'язування другого.
5
Другий вузол в'яжеться так само, як і перший - зробіть з шнура зашморг, хвостик кілька разів оберніть навколо шнура і пропустіть його в петлю і підтягніть вузол . Місце, на якому ви будете в'язати другий вузол , визначайте в залежності від того, як ви будете носити намисто, і яка відстань має відокремлювати один від одного обидва вузла.
6
Виміряйте довжину одержані бус і перевірте, надягають вони вільно через голову, і ковзають чи вузли по шнуру. Якщо довжина бус вас влаштовує, зафіксуйте вузли, крапнувши на них по краплі супер-клею. Зайві кінчики шнура відріжте і також зафіксуйте зрізи клеєм.