Як перевірити банківську карту.

Банківські карти активно використовуються населенням для оплати товарів і послуг, на карти нараховують заробітну плату, у зв'язку з чим часто виникає необхідність перевіряти баланс банківської карти.
Вам знадобиться
  • Банківська карта, пін-код, кодове слово, можливо потрібно паспортні дані.
Інструкція
1
Скористайтеся банкоматом банку, який видав вам карту. Вставте в банкомат свою карту, на екрані з'явиться інструкція - введіть пін-код - числовий код, який видавали вам в запечатаному конверті при отриманні банківської карти. Після чого можна роздрукувати баланс карти або переглянути його на екрані банкомата. Після закінчення операції заберіть з банкомату свою карту.
2
Зателефонуйте в банк. Ви можете скористатися безкоштовною гарячою лінією для клієнтів або зателефонувати до відділення банку в своєму місті. Оператор вислухає вас і запросить реквізити банківської картки - її номер, кодове слово, які ви вказували при оформленні банківської карти. Після чого надасть вам інформацію про баланс карти.
3
Зайдіть в свій особистий кабінет на сайті банку. Багато комерційних банків пропонують своїм клієнтам послугу інтернет-банку. Це можливість стежити за станом балансу банківської карти не виходячи з дому - достатньо ввести на сайті банку в спеціальне віконце логін і пароль, щоб потрапити на свою персональну сторінку - особистий кабінет, звідки легко і зручно управляти своїм рахунком банківської карти, стежити за його станом і перевіряти засоби, переводити їх між рахунками, оплачувати послуги.
Зверніть увагу
Чи не повідомляйте нікому пін-код вашої банківської карти, будьте уважні при роботі з банкоматом - за вашою спиною не повинні стояти люди.
Корисна порада
Чи не записуйте пін-код на карті - в разі її втрати, зловмисники легко зможуть отримати доступ до ваших коштів.