Як прибрати запах фарби. Як видалити запах фарби в кесоні.

Звичайно, краще, якщо після ремонту запах фарби вивітриться з часом. Але що робити, якщо потрібно прискорити цей процес? Постійне провітрювання приміщення з утворенням протягів дієвий метод, але не завжди доступний. Існують, щоправда, ще народні рекомендації з цього приводу.
Вам знадобиться
  • цибуля, часник, сіль, ванілін
Інструкція
1
Візьміть кілька головок часнику, розітріть їх і покладіть в різних місцях пофарбованої кімнати на добу.
2
Поріжте цибулину, покладіть її на тарілку, залиште в кімнаті. Не використовуйте цибулю, а також часник поруч зі спальними речами та меблями, щоб вони не ввібрали в себе ще й цей сторонній запах .
3
В декількох місцях поставте тарілки з сіллю, майстри стверджують, що запах олійною фарби зникне набагато швидше.
4
Розчиніть сіль у воді, налитої у великі миски. Чим більше площа поверхні ємності з соляним розчином, тим кращим буде результат. Ця рада вимагає додаткових турбот, оскільки воду рекомендується міняти кілька разів на день.
5
Розвісьте в кімнаті намочені щедро простирадла або махрові рушники. Через чотири години полощіть їх і знову розвішуйте.
6
Висохлу забарвлену меблі або столярку протріть водним розчином гірчиці. З цією ж метою можете вибрати оцет з водою. Багато господарів використовують нашатирний спирт. Увага! Не змішуйте зазначені три засоби. Щоб уникнути небажаної реакції вам належить вибрати тільки одне з них.
7
Бабусі в селянських будинках запалюють після по фарби підлог воскові свічки, залишаючи їх до повного вигоряння. Даний спосіб вимагає дотримання правил протипожежної безпеки.
8
Розкрийте пакети з кавою. Запах фарби скоро зміниться кавовим ароматом.Современний підхід до видалення запах ов з приміщень передбачає покупку іонізатора або зволожувача повітря.
9
Якщо в процесі по фарби вам необхідно перерватися, то покладіть кисть в пластиковий пакет, туго його зав'язавши. Ви попередньо зменшіть поширення запах а. Так само чиніть з вашої ємністю для фарби.
10
Додайте в фарбу ванілін і добре перемішайте. Але попередньо зробіть тест на реакцію. Перестрахуйтеся, щоб не змінився тон фарби. Розраховуйте пропорції так: одну столову ложку ваніліну на чотири літри фарби.
11
Коли будете чистити кисті і посуд після фарби, то ні в якому випадки не зливайте воду в унітаз. Частина фарби може осісти в трубах, стане додатковим джерелом розповсюдження неприємного запах а.