Як позбутися від мушки в очах.

Дуже багато людей бачать якісь дивні утворення, самої різної форми і розмірів, які як би «пропливають» у них перед очима. Це явище описано ще в глибоку давнину; наприклад, римляни називали його muscae volitantes, тобто «плаваючі мушки ».
Інструкція
1
Як правило, це явище абсолютно безпечне і не заподіює людині будь-яких незручностей. За допомогою корекції зору позбутися мушок перед очима не можна. Проте слід врахувати, що воно також може бути ознакою деяких очних захворювань. Тому, якщо кількість «мушок» стало значно більше звичайного, тим більше супроводжується відчуттям «мерехтіння» або «спалаху», слід звернутися до лікаря-офтальмолога. Якщо ж поряд з цим ви помітили, що зір явно погіршився, звернутися за консультацією та допомогою треба якомога швидше! Оскільки це може бути наслідком відділення сітківки ока.
2
Крім того, « мушки » можуть свідчити і про наявність таких захворювань, як остеохондроз шийного відділу хребта, цукровий діабет, анемія, гіпертонія. І це далеко не повний перелік! Так що візит до лікаря в будь-якому випадку буде не зайвим. Хоча б у чисто профілактичних цілях.
3
Для того, щоб зменшити кількість «мушок» (хоча повністю позбутися цього явища неможливо), офтальмологи радять застосовувати медикаментозну терапію, спрямовану на прискорення обмінних процесів. Наприклад, можна закопувати в очі краплі «Емоксипину 1%», приймати ферментний препарат «Вобензим». Деякі офтальмологи рекомендують приймати гомеопатичні препарати, що містять йод, а також вітаміни групи В. Гарне (до того ж, всім доступне) засіб - щадний «зоровий» режим, прогулянки на свіжому повітрі і взагалі здоровий, розмірений спосіб життя.
Корисна порада
Причиною появи мушок є найдрібніші частинки, які знаходяться в склоподібному тілі - желеподібному речовині, що заповнює більшу частину ока. Розташовуючись між рогівкою ока та сітківкою, вони відкидають тінь на сітківку і викликають подібний ефект.
Так звані "мушки" - це штучні родимки, які є однією з найбільш мовців деталей макіяжу. Вважається, що дівчина, що прикрасила своє обличчя мушкою, виглядає більш привабливою і привабливою. Однак, вроджені "мушки" (тобто родимки) не завжди подобаються своїм власницям, і виникає необхідність їх позбутися.
Інструкція
1
Якщо ваша мушка не виступає над поверхнею шкіри, ви можете вдатися до крідеструкціі, тобто, до видалення холодом. Ця процедура здійснюється за допомогою рідкого азоту. Зруйнована тканина родимки при цьому не видаляється, а як би припікає, стає схожою на тоненьку, ледь помітну корочку (вона захистить ранку від попадання інфекцій).
2
Другий метод - лазерне видалення, яке на сьогоднішній день є найбільш популярним. Його перевага полягає в тому, що він впливає лише на саму родимку, не зачіпаючи при цьому інші тканини. Лазер не залишить після себе рубців, тільки скоринку, але і та з часом зникне.
3
Ось ще один варіант позбавлення від мушки - це хірургічне видалення. Після процедури шкіру зашивають спеціальним косметичним швом, який залишить ледь помітний слід у вигляді найтоншої світлої лінії.
4
При всьому різноманітті існуючих методик не варто забувати про народну медицину. А для цього, можна сказати, всі засоби хороші, ви можете використовувати звичайні продукти, наявні на кухні: шпинат, картопля, томати, грейпфрут, банани, диню і навіть лайм. Як варіант - прикладання компресів, виготовлених з вітаміну С (таблетованого). Спочатку родимка почне світлішати, а незабаром і зовсім віддалиться.
Корисна порада
Не бійтеся вести після видалення родимки активний спосіб життя, оскільки обмежень тут не існує, а реабілітаційний період становить від 6 до 8 днів (проходить він абсолютно безболісно).