Як поліпшити пам'ять літніх. погана пам'ять у людей похилого віку.

Погіршення пам'яті є частиною процесу старіння, це обумовлено тим, що слабшають і руйнуються зв'язки між нейронами мозку. Цей процес незворотній і може привести до старечого слабоумства. Однак, вчені багатьох країн працюють над тим, щоб уповільнити і навіть призупинити втрату пам'яті у людей похилого віку.
Інструкція
1
Австралійські дослідники-геронтологи з'ясували, що навіть нескладні і необтяжливі, але регулярні фізичні вправи допомагають поліпшити пам'ять і пізнавальний процес, полегшують запам'ятовування. Такими корисними вправами може стати навіть годинна прогулянка три рази на тиждень.
2
Американські вчені Піттсбурзького Університету в Пенсільванії досліджували вплив аеробних вправ на функцію пам'яті. Через рік після того, як були розпочаті дослідження, було зафіксовано збільшення лівого і правого гіпокампа мозку у тих літніх людей, які тренувалися по 40 хвилин в день 3 рази на тиждень. Це дозволило не тільки зупинити втрату пам'яті, але навіть поліпшити її завдяки збільшенню гиппокампального обсягу.
3
Встановлено, що в процесі старіння здатність мозку засвоювати глюкозу падає, хоча потреба в ній до цього часу зростає. Проведені американським медиком доктором Голдом і його колегами дослідження показали, що збільшення рівня глюкози в крові і мозку дозволяє поліпшити пам'ять . Приймаючи препарати концентрованої фармацевтичної глюкози, літні люди поліпшували загальні показники пам'яті за шкалою Вечслера на 40% порівняно з тими, хто приймав плацебо.
4
Американські неврологи з університету Цинциннаті дійшли висновку, для поліпшення пізнавальної функції і припинення зниження пам'яті літнім людям необхідно приймати з їжею добавки пиколината хрому і жирні кислоти омега-3, які містяться в риб'ячому жирі. Мікроелемент хром міститься в таких продуктах, як цукор, борошно, рис, які обов'язково повинні входити в щоденний раціон. Хром покращує чутливість інсуліну до глюкози, тому мозок починає працювати інтенсивніше. Водночас мінерал піколінат регулює рівень цукру в крові і перешкоджає розвитку цукрового діабету.
5
Вчені виявили позитивний вплив на пам'ять літніх людей чорничного соку - багатющого джерела антиоксидантів і фітохімікати. Вони рекомендують його застосування для зменшення і запобігання деградації мозку в процесі старіння.