Як вибрати каблук. Як вибрати розмір каблука.

Каблук - найважливіша деталь жіночого взуття. Саме він виробляє ходу і навіть формує манеру поведінки дівчини, надає жіночність. Каблук і: краса чи шкода?
Інструкція
1
Каблук і - небезпечна зброя жіночої краси. Жінка на каблуках змінюється на очах, недарма чоловіки каблуки вважають одним з найбільш сексапільних атрибутів жіночого наряда.Как правильно підібрати для себе висоту каблука? Зробити це досить складно. Щоденне носіння взуття на височенних підборах загрожує певними наслідками: натоптиші, ослаблення нігтьових пластин, поява шишок на п'ятах, деформація ахіллесова сухожилля і багато інших непріятності.Поетому потрібно вибирати правильну взуття, розділяючи її "на кожен день" і "на вихід".
2
Дуже зручна взуття з низьким квадратним каблуком. Головний принцип - комфортність. До того ж таке взуття підійде практично під будь-який наряд, не рахуючи вечірніх туалетів. Можна і на роботу сходити, і з подругою по магазинах пробігтися, і зводити дітей в кіно.
3
Будь-яка жінка хоче виглядати привабливо і привабливо. На допомогу приходять шпильки і високі підбори. Плюси такого взуття очевидні: 1. Низькі дами на каблуках стають набагато вище; 2. При носінні високих каблуків центр тяжкості змінюється, плечі розправляються. Це надає більш відкритий і впевнений вигляд вашому образу; 3. При ходьбі на каблуках доводиться весь час балансувати, при цьому відбувається легке погойдування стегон із сторін в сторону. Багатьох така хода зводить з ума.Но обов'язково потрібно пам'ятати, що такого роду взуття можна носити не більше 3-4 годин на день. Якщо ви не стоїте в чергах, чи не бігаєте, як заведена, цілий день, то вона вам підходить ідеально.
4
Взагалі, вибираючи взуття на каблуках, потрібно зважити абсолютно всі "за" і "проти". Так, наприклад, плоска підошва не підходить для дівчат з невеликим ростом, вона їх робить важчою, робить важкими, схожими на конячок-ваговозів. А от надто витончені туфлі на шпильці - неправильний вибір для жінок-пампушок. Таке взуття не дає потрібної опори при ходьбі, відбувається сильний тиск на п'яту, що може викликати несприятливі наслідки для стоп.
5
Альтернативним варіантом є взуття на танкетці. У цьому взутті є маса плюсів: - візуально збільшує зростання, при цьому набагато зручніше, ніж звичайні каблуки; - дуже практична. Її можна поєднувати як з довгими спідницями, так і з укороченими звуженими джинсами; - зорово стоншує щиколотки; - устойчіва.Однако є й мінуси: - високий підйом. Швидко в такому взутті не побігаєш; - буде виглядати безглуздо з облягаючими сукнями; - тонкі щиколотки будуть казать ще тонше в такому взутті; - легко підвернути ногу.Танкетка підійде для спокійних літніх прогулянок.
6
Якщо ж ви все-таки хочете носити підбори, то спокійно і без особливих зусиль можна вирахувати для себе ідеальну висоту каблука. У цьому допоможуть британські вчені з університету Сюррея, які вивели формулу для оптимальний висоти каблука. Вона виглядає наступним чином: h = Q (12 + 3s/8), гдеs - це розмір взуття по англосаксонської шкалою, Q - соціологічна змінна, яка виводиться за формулою: Q = p (y + 9) L, гдеP - ймовірність того, що жінка на каблуках стає привабливішою, Y - ступінь впевненості кожної конкретної жінки, що надягає каблуки, яка виражається в кількості років щоденного носіння такого взуття. Природно, "тренованою" дамі вдається зберігати рівновагу і на каблуках запаморочливої висоти, L - вартість туфель. Простіше кажучи, чим більше платиш за пару взуття, тим більше ти готова страждати, щоб туфлі не опинилися в комірчині або сміттєпроводі, T - чисто соціологічна компонента формули. Вона на практиці залежить від того, наскільки улюблені туфлі відповідають сучасній моді. Виражається в місяцях. Якщо її значення низьке або близьке до нуля, значить, наші улюблені підбори "котируються" і їх варто носити, A - кількість алкоголю. Якщо планується випивка, то вчений радить: "Зверніть особливу увагу на висоту підборів, враховуйте зниження рівня координації" .Ну, а якщо серйозно, не вдаючись у складні арифметичні обчислення і підрахунки, оптимальну висоту каблука можна розрахувати, розділивши довжину стопи в сантиметрах на сім .
7
Потрібно запам'ятати головне правило: носіть те, в чому ви відчуваєте себе зручно і не відчуваєте дискомфорту. Це можуть бути і туфлі-балетки, і човники на височенних шпильках, і грубуваті босоніжки на танкетці. Не мучте себе. Краса не варто таких жертв і проблем зі здоров'ям.