Як змінити розмір аватарки.

Аватарка - це невелика картинка, що обирається, користувачем для свого графічного представлення на форумах, в блогах або в онлайн-пейджерах. Багато сайтів і програми висувають певні вимоги до розміром використовуваних зображень. В інтернеті сьогодні можна знайти безліч стандартних аватарок на будь-який смак, але іноді хочеться поставити щось особливе, індивідуальне. В цьому випадку доводиться підганяти розмір зображення під встановлені правила.
Інструкція
1
Як правило, на більшості ресурсів не дозволяється завантажувати картинки розміром більше ніж 100х100 пікселів і весящих більше 1 Мб. Тому щоб створити аватарку з вподобаної фотографії, доводиться в першу чергу зменшувати її розмір. Зробити це можна кількома способами.
2
В першу чергу можна скористатися будь графічноїпрограмою, починаючи від стандартних додатків операційної системи Windows і закінчуючи такими «важкоатлетами» дизайну як Adobe Photoshop. Не дуже досвідченому користувачеві найпростіше буде використовувати стандартну програму Paint.NET, що входить в базову комплектацію Windows.
3
Щоб відкрити цю програму, пройдіть наступний шлях: «ПУСК» - «Стандартні» - «Paint.NET». В головному меню програми виберіть шлях "Файл" - "Відкрити" і у випадаючому вікні виберіть потрібний вам файл із зображенням. Після того як графічний файл завантажиться, ви зможете працювати з зображенням.
4
Щоб зменшити або збільшити картинку виберіть пункт «Змінити розмір». У віконці знайдіть рядок «Розмір в пікселях» і під нею два маленьких поля для вставки потрібних величин. Виберіть бажаний розмір. За замовчуванням для аватарки це 100х100 пікселів. Натисніть кнопку «Ок» та дотримуйтеся порад програми, щоб зберегти змінене зображення.
5
Якщо самостійна робота з графічною програмою здається все ж занадто складною, можна скористатися одним з онлайнових сервісів для створення аватарок. Зайдіть на сайт http://resize.allavatars.ru/і натисніть кнопку «Огляд» поруч з порожнім полем. Відкриється стандартне вікно Windows, що відбиває каталоги і файли на вашому комп'ютері. Виберіть потрібний файл і натисніть «Ок». У нижньому полі виберіть бажаний розмір замість довільного, натисніть кнопку «Далі» і дотримуйтесь докладним інструкціям системи В результаті ви отримаєте готовий аватар потрібного вам розміру і виду.
Корисна порада
При зміні розміру зображення в програмі Paint.NET немає необхідності вводити одночасно необхідні розміри довжини і ширини картинки. Введіть тільки требующееся значення по найбільшій стороні (наприклад "ширина - 100px"), інші значення програма розрахує сама, підганяючи відповідні пропорції зображення.
Припустимо, ви знайшли аватар, який в повній мірі відображає суть вашої суперечливої натури, але зустрілися з невеликим перешкодою - він виявився занадто маленьких габаритів. І якщо шукати більш велику версію бажання відсутній, можна вирішити цю проблему за допомогою Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop
Інструкція
1
Запустіть програму Adobe Photoshop і відкрийте в ній аватар: натисніть пункт меню «Файл» (File)> «Відкрити» (Open) або клацніть по гарячим клавішам Ctrl + O. В наступному вікні виберіть файл і натисніть ОК. Картинка з'явиться в робочій області програми.
2
Викличте вікно «Розмір зображення» (Image size). Зробити це можна різними способами. Перший - клікніть пункт меню «Зображення» (Image)> «Розмір зображення» (Image size). Другий - натисніть комбінацію клавіш Ctrl + Alt + I. У меню, вас повинна цікавити секція «Розмірність» (Pixel dimensions), а конкретно те, що в ній знаходиться, тобто пункти «Ширина» (Width) і «Висота» (Height). На даний момент в них вказані параметри відкритого документа, тобто аватара.
3
Клацніть по одному з випадаючих меню, які знаходяться праворуч від полів «Ширина» та «Висота». З їх допомогою можна поміняти одиниці виміру - пікселі (pixels) або відсотки (percent).
4
Зверніть увагу на нижню частину вікна, там знаходяться як мінімум два цікавлять вас пункту. Перший - «Зберегти пропорції» (Constrain proportions), якщо біля нього пункту стоїть галочка, то зображення не втратить співмірність ні за яких обставин. Про те, що активований цей пункт, означатиме також наявність емблеми у вигляді квадратної скобочки і ланцюжки праворуч від полів «Ширина» та «Висота». Другий - «Інтерполяція» (Resample image), поставте біля нього галочку, а в випадаючому меню, яке знаходиться нижче, виберіть «Бікубіческая, глаже (найкраща для збільшення)» (Bicubic smoother (best for enlargement)).
5
Встановіть в полях «Ширина» та «Висота» необхідні величини і натисніть ОК. Зображення збільшиться. Щоб зберегти результат, клацніть пункт меню «Файл» (File)> "Зберегти як" (Save as) або клікніть комбінацію клавіш Ctrl + Shift + S. У новому вікні вкажіть шлях для збільшеного аватара, його ім'я, необхідний формат і натисніть «Зберегти».