Як відмити клей момент від рук. режим прання чохлів для машини.

Універсальний клей «Момент», що дозволяє склеювати різноманітні матеріали під час дрібних і великих ремонтів, сьогодні користується великою популярністю. Знежирити поверхню, нанесли засіб, притиснули - і готово! Проте користуватися цим підступним клеїть складом обов'язково необхідно в гумових рукавичках, інакше після неакуратної роботи ви будете довго ламати голову, як відмити клей «Момент» з рук.
Вам знадобиться
  • - Соняшникова олія;
  • - розчинник;
  • - вата;
  • - крем для рук (нутряний жир);
  • - гаряча вода;
  • - господарське мило;
  • - пемза (варіанти: пилка для нігтів, наждак).
Інструкція
1
Не залишайте клей «Момент» на шкірі тривалий час - це засіб проникне глибше в пори епідермісу і схопитися ще сильніше, а це не принесе користі вашим рукам. Самий щадний спосіб очистити шкіру - це соняшникова олія. Рясно змочіть їм клейові плями на руках і протирайте їх промасленим ватним тампоном. Після обробки маслом помийте руки в дуже теплій воді, натираючи їх господарським милом.дальнейшем не допускати таких маніпуляцій.
2
Деякі люди, забруднити в клеї «Момент», відтирають плями з шкіри різними розчинниками. Як правило, при цьому використовується уайт-спирт, очищений бензин або ж ацетон. Це має допомогти, якщо ви будете діяти «по гарячих слідах», коли клеюча субстанція ще як слід не затверділа. Однак майте на увазі, що подібна чистка - процес довгий, і агресивні засоби нашкодять вашій шкірі. Після обробки рук розчинником обов'язково змастіть їх будь-яким жирним живильним кремом і постарайтеся надалі не допускати таких маніпуляцій.
3
Непогано справляється з плямами клею «Момент» на шкірі гаряча вода. Є перевірений багатьма домашніми господарками спосіб очистити руки після ремонту - затіяти велику ручне прання. Як правило, після неї від забруднень подібного роду не залишається і сліду. Якщо ж це не ваш варіант, то просто тримайте заплямовані руки під струменем гарячої води і довго і наполегливо відтирати застиглий «Момент», поступової відокремлюючи плівку.
4
Використовуйте абразивні пристосування: пемзу, пилку для нігтів, дрібнозернисту наждачний папір. Прибрати таким чином залишки клею можна вже хвилин через п'ять. Однак дійте максимально обережно, поступово прибираючи клейову плівку, - цей спосіб чищення може сильно травмувати шкіру. По закінченні чищення не забудьте нанести на кисті рослинне масло, нутряний жир або крем для рук.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VRglxE5BL6U