Як створити робочу мережу.

Всілякі локальні мережі є необхідністю для будь-якого офісу або квартири, в яких встановлено кілька комп'ютерів або ноутбуків. Необхідно самостійно вміти створювати і настроювати подібні локальні мережі.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi маршрутизатор.
Інструкція
1
Давайте розглянемо найскладніший варіант побудови локальної мережі. Ми створимо комбіновану локальну мережа , в яку входитимуть комп'ютери, підключені через кабель і ноутбуки, з'єднані по бездротовому каналу. Одночасно з цим всі перераховані вище пристрої отримають доступ до мережі інтернет.
2
Для створення такої мережі нам знадобиться Wi-Fi маршрутизатор (роутер). Враховуючи нашу мету, необхідно придбати маршрутизатор з кількома LAN-портами і досить широким набором типів бездротових мереж, з якими він може працювати.
3
Придбайте Wi-Fi маршрутизатор і підключіть його до мережі змінного струму. Підключіть до нього кабель з'єднання з інтернетом. Для цього в пристрої існує спеціальний порт WAN або Internet. Зверніть увагу на наступний нюанс: якщо ваш провайдер надає послуги ADSL-Інтернету, вам необхідно придбати маршрутизатор, який працює з даною мережа ю.
4
З'єднайте Wi-Fi маршрутизатор з будь-яким комп'ютером або ноутбуком через LAN-порт. Вивчіть інструкцію до даного устаткування. Знайдіть його стандартний IP-адресу. Введіть його в адресний рядок браузера для переходу до головного меню налаштувань.
5
Перейдіть до пункту Internet setup (налаштування мережі). Змініть параметри маршрутизатора так, як ви б це робили, налаштовуючи комп'ютер для доступу до інтернету. Обов'язково включіть функцію DHCP в настройках обох мереж.
6
Перейдіть до пункту Wireless Setup (настройка бездротової мережі). Створіть точку доступу, вказавши для неї ім'я, пароль, типи шифрування даних і радіосигналу.
7
Збережіть налаштування і перезавантажте Wi-Fi маршрутизатор. З'єднайте з ним всі комп'ютери через LAN-порти, а ноутбуки підключіть до створеної вами бездротової точки доступу.