Як підібрати сонцезахисні окуляри до форми обличчя.

Сонцезахисні очки - це аксесуар, який присутній в гардеробі у кожної людини, від маленьких дітей до бабусь і дідусів. Носити очки зараз дуже модно. Їх можна придбати в багатьох магазинах за цілком прийнятною ціною. Існує величезна різноманітність моделей сонцезахисних окулярів, проте часом вибирати їх доводиться по кілька годин, щоб правильно підібрати до формі свого особи .
Інструкція
1
Володарям круглої форми особи підійдуть очки квадратної і прямокутної форми, вони допоможуть візуально звузити його і виділити вилиці. Також підкреслить ваше обличчя оправа яскравого кольору. Стилісти рекомендують дівчатам з круглою формою особи носити очки з тонкою оправою. Намагайтеся не вибирати очки , які будуть повністю закривати ваші вилиці, вам абсолютно не підуть круглі оправи сонцезахисних окулярів.
2
Овальної формі особи підуть очки будь-якої форми. Але, незважаючи на це, кілька порад щодо їх вибору все ж таки є: оправа не повинна бути вже меж особи , але в теж час не допускайте того, щоб вона виходила за них. Для маленької форми особи не підійдуть сонцезахисні очки з тонкою оправою. Намагайтеся, щоб їх лінія відповідала лінії ваших брів.
3
З довгою формою особи носите сонцезахисні очки великих розмірів з панорамними стеклами. Не рекомендується проводити експерименти з маленькими очками без оправи, вони вам точно не підуть.
4
Особі у вигляді перевернутого трикутника (широке обличчя з вузьким чолом і масивним підборіддям) потрібні очки овальної і круглої форми з шириною більшою, ніж ширина вилиць.
5
Особа в формі сердечка прикрасять очки з тонкою оправою або взагалі з відсутністю такої. Вони візуально вирівняють лоб, а також всі пропорції особи . Не рекомендуються темні очки , вони зроблять обличчя грубуватим.
6
Володарям квадратного типу особи підійде зрізана округла форма очок. Тонка оправа із закругленою формою прикрасить ваше миле личко. Не вибирайте прямокутні та квадратні сонцезахисні очки з оправою ширше особи .
7
За допомогою окулярів можна приховати недоліки вашого особи . Якщо у вас занадто великий лоб, то очки допоможуть його візуально зменшити. Володарі кирпатого носа зможуть приховати цей недолік за допомогою окулярів з піднятою перемичкою. Занадто помітний ніс приховають очки з великою оправою темного кольору, що мають подвійну перемичку і сидять трохи нижче перенісся. Віч з масивним підборіддям підуть очки з масивної і дуже тоненькою оправою, які будуть злегка сповзати з носа.