Як позбутися від води у вусі. вода потрапила у вухо і не виходить що робити.

Напевно, кожному з нас хоч раз в житті в вухо потрапляла вода, яку було витягти з нього не так-то просто. Ось і проходиться страждальникові ходити пару днів, поки вода повністю не випаруватися. А між тим, що потрапила в вухо вода - прямий шлях до отиту та іншим ЛОР-захворювань.
Інструкція
1
Найчастіше від цієї проблеми страждають діти, оскільки у них слуховий прохід короткий і широкий, що забезпечує легке заливання води . Однак і дорослі стикаються з такою неприємною ситуацією, особливо влітку, коли з насолодою купаються у відкритих водоймах.
2
Якщо у вухо потрапила вода, промокніть вушну раковину сухим рушником, а потім зробіть глибокий вдих і після цього затисніть ніздрі. Потім постарайтеся, не відкриваючи рота, зробити глибокий видих. Повітря в такому випадку буде частково виходити через вуха і виштовхне яка туди потрапила воду.
3
Ще один спосіб - створити тиск в вусі. Для цього необхідно надавати долонею на вушну раковину, злегка нахиливши голову в строну постраждалого вуха, а потім з силою її відірвати. В цьому випадку створюється ефект насоса, за допомогою якого вода виштовхується з вушного проходу.
4
Можна просто пострибати на одній нозі - правою, якщо вода потрапила в праве вухо і навпаки. Спробуйте також лягти на бік і трохи полежати, можливо, вода сама витече з вуха.
5
Якщо заходи не допомагають, нахиліть голову, щоб вухо, в якому знаходиться вода, було нагорі і закапайте кілька крапель трохи підігрітого борного спирту. Якщо його не виявилося під рукою, цілком підійдуть горілка або будь спиртосодержащий лосьйон. У такому положенні потрібно потримати голову секунд 30-40. Вода разом зі спиртом випаровується набагато швидше, тому даний метод досить ефективний. Якщо в першого разу не допомогло, можна повторити процедуру.
6
Якщо у вас під рукою не виявилося спирту, спробуйте залити в вухо ще води , наприклад за допомогою піпетки, шприца або просто з долоньки. Нахиліть голову, щоб вухо було нагорі і посидьте так 1-2 хвилини. Води виштовхне повітряну пробку, через яку найчастіше виникає дана проблема, і легко витече.
7
Якщо вода не виходить тривалий час, а ви відчули неприємне відчуття в вусі, спробуйте лягти на теплу грілку або мішечок з розігрітій сіллю. Можливо, вода просто змішалася з сіркою, яка збільшилася через це в обсязі. За допомогою тепла вода випаруватися швидше, і проблема буде вирішена. Якщо ж в вусі виникла біль, зверніться до лікаря, щоб уникнути в майбутньому негативних наслідків.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8bQxQVeywo4
Зверніть увагу
Що робити якщо у вуха потрапила вода: при попаданні води в здорове вухо потрібно постаратися акуратно видалити воду ватяним тампоном. При попаданні води в хворе вухо може початися запаморочення, виникає сильний біль. У воді безліч бактерій, тому потрапляння води в вухо може спровокувати загострення основного вушного захворювання: з'являється свербіж, з вуха починають виділятися липкі виділення.
Корисна порада
Іноді вода може затримуватися в вусі на досить тривалий час. Саме тому відповідь на питання, якщо у вухо потрапила вода, що робити в такому випадку - повинен знати кожен. Ось ще один дуже ефективний спосіб: якщо у вухо потрапила вода, то роблять глибокий вдих, потім ніс затискають рукою, рот закривають і намагаються зробити видих. В результаті виниклого внутрішнього тиску вода поступово виходитиме.