Як позбутися від домашніх мишей. методи боротьби з домашніми мишами.

З проблемою появи мишей стикається практично кожен дачник і житель багатоквартирного будинку. Звірятко симпатичний, але небезпечний. Миші несуть в собі серйозну небезпеку, оскільки є переносниками паразитів і різних інфекцій. Тому з ними необхідно боротися.
Вам знадобиться
  • ультразвук, мишоловка, клейова приманка, отрутохімікати, отруйні гази, кіт
Інструкція
1
Найбільш ефективним методом боротьби з гризунами є ультразвук. При цьому він абсолютно безпечний для здоров'я людей, домашніх вихованців і самих мишей . Особливі звукові сигнали лише відлякують гризунів, а бажання коли-небудь повернутися не виникає.
2
Заведіть кота. До такого методу люди вдавалися з найдавніших часів, не сподіваючись, однак, на однозначний результат. Лише одиницям вдається позбутися від гризунів за допомогою кішок. Хто знає, може серед цього числа, опинитеся і ви.
3
Поширеним варіантом є мишоловка. Такий метод боротьби з домашніми мишами досить результативним. Проте враховуючи, що звірята не такі дурні й довірливі, постійно користуватися даними пристосуванням немає сенсу. Вроджена обережність не дозволить гризунові близько підійти до пастці, від якої виходить запах загиблих побратимів.
4
Скористайтеся одноразовими клейовими пастками. Приманка і липке підставу зроблять свою справу. Звірятко намертво застрягне в капкані. Вам потрібно буде лише викинути мишоловку разом з жертвою.
5
Найбільш часто використовують отруєні приманки. Отрута додають у їжу або воду. Час смерті гризуна залежить від речовини, яку він з'їв. Фосфід цинку і кумарин належать до найбільш дієвим отрут.
6
Скористайтеся таким методом, як запилення отрутохімікатами. Оскільки миші дуже охайні, вони будуть отримувати дозу отрути, вилизуючи свою шкірку. Розпорошите фосфід цинку або кумарин в місцях проживання гризунів, і ви позбавитеся від них.
7
Ефективним методом у боротьбі з хатніми мишами та іншими шкідниками є газація. Обробіть отруйними газами зону проживання гризунів і спіть спокійно. Газацію здійснюють, як правило, вуглекислим, сірчистим газом, окисом етилену, вуглецю, фосфористий воднем, хлором та ін.