Як фотографувати із зовнішнім спалахом.

При фотографуванні зі спалахом , вбудованої в фотоапарат, знімки виглядають неприродно з тієї причини, що тіні розташовуються за об'єктами. На кольорових портретах виникає ефект червоних очей. Вирішення цих проблем - використання зовнішнього спалаху.
Вам знадобиться
  • - зовнішній спалах або кілька таких спалахів;
  • - кабель;
  • - синхронізатор небудь деталі для його виготовлення;
  • - деталі для виготовлення розв'язує пристрої;
  • - паяльник, припой і нейтральний флюс;
  • - непотрібний парасольку;
  • - тонка біла тканина;
  • - нитки;
  • - фольга.
Інструкція
1
Для того, щоб фотоапарат міг працювати з зовнішньої спалахом , він повинен мати або синхроконтакт, або вбудований спалах. У другому випадку управління зовнішньої спалахом здійснюється через спеціальний прилад - синхронізатор. Сам апарат може бути як плівковим, так і цифровим.
2
Деякі фотоапарати розраховані на роботу тільки зі спалахами, на вході яких відсутня висока напруга. Якщо ваш апарат - саме такий, а освітлювач цій вимозі не відповідає, доведеться виготовити особливу розв'язує пристрій, інакше при підключенні спалаху до апарату останній неминуче вийде з ладу. Схема такого пристрою наведена за посиланням, розташованій в кінці статьі.Такое ж пристрій доведеться зробити і в тому випадку, якщо вхід спалаху гальванически пов'язаний з мережею, причому незалежно від виду фотоапарата. Адже інакше під питання ставиться безпеку вже не камери, а самого фотографа.
3
Існують спалаху, призначені для установки безпосередньо на фотоапарат. При використанні такого освітлювача вдасться повністю позбавитися від недоліків, властивих зйомці з зовнішньої спалахом . Дана проблема вирішується за допомогою кабелю довжиною близько двох метрів, яким апарат з'єднують зі спалахом .
4
Фотокамера, у якої відсутня синхроконтакт, але є вбудований спалах, сполучається з зовнішньої спалахом за допомогою светосинхронизатора. Цей прилад автоматично змушує зовнішній освітлювач спрацьовувати всякий раз, коли спрацьовує вбудований спалах апарату. Дуже зручні освітлювачі, що мають вбудований синхронізатор. Якщо це не так, його доведеться придбати окремо або також виготовити самостійно. Схема синхронізатора наведена за тією ж посиланням.
5
Для того, щоб переваги зовнішнього спалаху виявилися повною мірою, її обов'язково розташовують в стороні від апарату, але не під ним або над ним. Ще більш видатним вийде результат при використанні декількох освітлювачів.
6
Дуже гарні знімки виходять при використанні спільно зі спалахами спеціальних розсіювачів - фотозонтов. Для виготовлення фотозонтов, що працює на віддзеркалення, візьміть будь-який непотрібний парасольку і обклейте зсередини фольгою. Щоб зробити Фотозонт, що працює на просвіт, з парасольки доведеться зняти тканину і замінити її на білу.
Зверніть увагу
Добре ізолюйте всі соедіненія.Не відкривайте спалах.