Як зробити деталізацію смс. чи можна взяти деталізацію смс.

Багато російські оператори зв'язку надають своїм клієнтам послугу під назвою "Деталізація рахунку". Завдяки їй можна дізнатися про вхідні та вихідні номерах, тривалості дзвінків, про номери, з яких вам були відправлені смс-повідомлення та багато іншого.
Інструкція
1
Компанія "Мегафон" надає подібну послугу. Абоненти можуть здійснити замовлення на деталізацію рахунку через систему самообслуговування "Сервіс-Гід" (вона знаходиться на сайті оператора) або в найближчому салоні зв'язку.
2
Оператор мобільного зв'язку "Білайн" теж дозволяє своїм клієнтам користуватися послугою "Деталізація рахунку". З її допомогою можна дізнаватися про набраних і вхідних номерах, тривалості дзвінків, їх типі (наприклад, сервісний це дзвінок, з міського або з мобільного телефону), датою дзвінків, часу відправлення/прийому смс-та ммс-повідомлень і про GPRS-сесіях.
3
Спосіб отримання деталізації залежить від того, якою системою оплати ви користуєтеся. Якщо ви, наприклад, клієнт передплатної системи, ви можете скористатися послугою прямо на офіційному сайті компанії. Також ви можете надіслати свою письмову заяву за номером факсу (495) 974-5996 або написати листа на адресу електронної пошти beeline.ru "> questions.msk@beeline.ru. Вартість деталізації рахунку складає від 30-ти до 60-ти рублів ( точна ціна буде встановлюватися відповідно до вашого тарифного плану) .Для клієнтів постоплатной системи послуга доступна також на сайті оператора або в одному з салонів зв'язку "Білайн" (не забудьте взяти з собою паспорт). За активацію оператор спише з вашого рахунку суму в розмірі від 0 до 60-ти рублів.
4
Абоненти компанії "МТС" теж можуть отримати докладні відомості про ті дії, що були вироблені з мобільного телефону (за останні три доби). Це може бути інформація, наприклад, про оплату послуг зв'язку, використанні GPRS, SMS або MMS, голосових сервісів. Не надається тільки інформація про зміну тарифного плану і видаленні/додаванні услуг.Актівація послуги можлива по USSD-номеру * 111 * 551 #, а також за допомогою відправки повідомлення 551 на короткий номер 1771.
Зверніть увагу
Не забувайте, що кожен з цих операторів хоч і надає деталізацію рахунку, але не робить роздруківку самих дзвінків і смс-повідомлень.