Як будувати розмову.

Як часто спілкування з малознайомим чоловіком перетворюється в чергування пауз і невиразних фраз. Насправді багато людей відкриті для бесіди, варто лише навчиться знаходити спільні теми і правильно будувати розмову . За допомогою нескладних прийомів будь-який діалог можна перетворити на захоплюючу бесіду.
Інструкція
1
Що бачу, про те й співаю. Незважаючи на простоту, цей принцип є найбільш виграшним. Що пов'язує двох людей, що сидять в довгій черзі на оформлення будь-яких документів? Звичайно ж те, що очікування триває занадто довго, в анкеті надто багато зайвих запитань, і взагалі, черги начебто спеціально придумані для того, щоб витрачати робочий час. Саме з таких дрібниць варто починати будь-яку бесіду. Шукайте в навколишньому оточенні щось смішне, дивне, цікаве і звертайте на це увагу співрозмовника. Багато людей боятися починати розмову , але перші фрази не мають практично ніякого значення, головне - задати розмову у доброзичливий тон.
2
Переходьте на особистості. Люди люблять розповідати про себе, тому на питання, що стосуються власної персони, більшість відповідає з задоволенням. Поспостерігайте за тим, чим зайнятий ваш співрозмовник, як одягнений чи, може, яку книгу читає. Це допоможе визначити тему, розмову на яку він підтримає з удовольствіем.Псіхологі рекомендують починати розмову нема з нейтральних виразів, а з фраз, які демонструють прихильність до співрозмовника. Можна дізнатися, де він придбав придивилася вам річ, визнати, що роман, який він із захватом читає, і на вас справив незабутнє враження. Керуючись цим прийомом, ви справите позитивне враження.
3
Слухайте уважно. Кивайте головою, вставляйте в монолог співрозмовника схвальні фрази, намагайтеся вловити його емоційний стан. Уміння слухати активно розташує до вас будь-якої людини, дозволить завоювати його симпатію і доверіе.Актівное слухання виключає оціночні судження і критичні зауваження. Адже ваша мета не повчати, а співпереживати. Така тактика дозволяє співрозмовнику розслабитися, відчути себе комфортно і відкрито виражати свої емоції.