Як вибрати гардину. гардина стельова Як підібрати штори.

Переїзд в нову квартиру, ремонт (капітальний і косметичний), нові меблі та інше припускає зміну текстильного оформлення приміщення. І, зокрема, «одягу для вікон» - штор і гардин. Як правильно підібрати гардини ? Давайте розбиратися.
Інструкція
1
Гардіна повинна вибиратися з урахуванням особливостей кімнати. Так, наприклад, якщо кімната не відрізняється висотою, то гардину найкраще закріпити під самою стелею. Причому на полотні не повинно бути ніяких яскравих деталей - ламбрекенів, рюшів, воланів і тому подобного.Еще більше візуально витягнути кімнату допоможуть гардини завдовжки до самої підлоги з невеликими складками. Вузька вертикальна смужка на полотні також зробить свій внесок у справу візуального збільшення відстані між стелею і полом.Еслі кімната досить вузька, але має високу стелю, то карниз для гардин необхідно вибирати більший по ширині, ніж вікно. Тобто гардина повинна прикривати частини стіни з обох боків від вікна (т.зв. англійський стиль). Візуально розширити приміщення допоможуть горизонтальні смуги на напівпрозорої тканини.
2
Дуже важливо при виборі гардин враховувати тип меблів, загальний стиль інтер'єру кімнати. Перевантажені деталями (воланами, рюшами, складками, мереживами) тканини неприпустимо використовувати в приміщенні, обставленому в сучасному мінімалістському стилі. А ось для класичного інтер'єру рюші і драпіровки з китицями і оксамитовими ламбрекенами будуть в самий раз.
3
Варто врахувати і розташування батарей в кімнаті. Якщо вони знаходяться під підвіконням, то гардини слід робити лише до підвіконня. Альтернатива цьому - висунути карниз в кімнату так, щоб тканина не падала на батарею.
4
Тепер про те, що стосується кольору. Колір гардин (тюлю) повинен гармоніювати з меблями, шпалерами та кольором штор. При цьому неприпустимо вибирати гардину, точно потрапляє в той меблів і шпалер, при цьому тюль може бути того ж відтінку, що і стіни.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=K95w35PHrhU
Корисна порада
Плануючи вигляд вашого вікна, варто підключити до цього нудного справі фантазію. Гардини можуть бути прямими або ниспадать м'якими складками; відсуватися з вікна одним шматком або розсуватися в сторони.