Як почистити комір на піджаку. рада з очищення піджака будинку від сальних плям.

Комір і рукава - це ті місця піджака, які швидше за все засаливаются. Річ набуває неприємного недоглянутий вигляд, і носити її вже неможливо. Тим часом, піджак - це не найдешевша річ, тому хочеться, щоб вона не була одноразовою. Якщо проблема тільки в втратив вид комірі, то проблему вирішити можна.
Вам знадобиться
  • - кухонна сіль;
  • - нашатирний спирт;
  • - оцет;
  • - спирт.
Інструкція
1
Найкращий спосіб - віднести ваш піджак в хімчистку, де фахівці за допомогою особливих засобів не тільки очистять комір, а й освіжать всю річ цілком. У цьому випадку можна не турбуватися за якість - адже сучасні хімчистки працюють дуже професійно. Тим більше після повної чистки не буде ризику, що воріт буде якось виділятися на іншому тлі, особливо, якщо він світлий.
2
Якщо ви з якихось причин не хочете віддавати ваш піджак в чистку, спробуйте виконати очищення коміра в домашніх умовах. Головне - не періть його, так як частини піджака, зшиті з різних матеріалів, можуть сісти, і притому нерівномірно, і тоді піджак взагалі втратить вигляд.
3
Перед тим, як починати чистити воріт піджака приготованими розчинами або речовинами, переконайтеся, що вони безпечні для тканини. Найкраще спробувати їх дію спершу на невеликому і непомітній ділянці (наприклад, на підворіть тканини з вивороту). Якщо на тканині не залишається плям, розлучень, дірок і інших пошкоджень, то можете приступати до очищення.
4
Спробуйте змішати половину чайної ложки звичайної кухонної солі з трьома столовими ложками нашатирю. Розмішайте, дочекайтеся того, щоб сіль розчинилася і ватним тампоном або диском, змоченим в це засобі акуратно протріть засмальцьоване місце.
5
Зробіть розчин води і нашатирного спирту. Використовуйте 1 столову ложку спирту на три ложки води. Ватним диском, змоченим в складі і віджатим від зайвої рідини, протирайте комір, поки не видалите сальний блиск. Потім гарненько протріть ще раз, на цей раз, використовуючи чисту воду. Затії висушіть піджак і отпарьте.
6
Зробіть рясний мильний розчин, і, вимочуючи в ньому губку або ганчірку, протріть комір. Комір не повинен бути мокрим наскрізь, протирайте тільки верхній шар тканини.
7
Іноді допомагає протирання оцтом, але в цей випадку вам припадуть дочекатися, коли вивітриться оцтовий запах, а він зберігається довго. Будь спирт - чудовий розчинник. Спробуйте змочити ганчірку в горілці, віджати і обережно протерти. Потім отпарьте через мокру ганчірку.