Як зробити вивіску.

Буває, необхідно терміново зробити вивіску, але немає можливості звернутися з цим до професіоналів. Просту, але якісну і довговічну вивіску цілком можна зробити самостійно!
Вам знадобиться
  Інструкція
  1
  Щоб виготовити вивіску, яка не тільки буде залучати до себе увагу, але і прослужить довгий час, вам знадобляться наступні матеріали:
  1. Лист оцинкованого заліза (жесть). Залізо неодмінно має бути оцинкованим, щоб уникнути іржі. Розміри аркуша залежатимуть від величини бажаної вивіски.
  2. Кілька дерев'яних брусків. Розміри і кількість брусків можна розрахувати, виходячи з передбачуваних розмірів вивіски.
  3. Кілька балончиків з емаллю, застосовувані для локальної забарвлення автомобілів або будь-яких металевих поверхонь. Кількість і колір балончиків залежить виключно від вашого бажання.
  4. Паперовий скотч.
  5. Ножиці для різання металу, ножівка по дереву або електролобзик, молоток, маркер або олівець, дрібні і великі цвяхи або саморізи , монтажний степлер, канцелярський (малярський) ніж.
  2
  Насамперед із заготовлених брусків необхідно зробити найпростіший дерев'яний каркас у формі рамки. Після чого з оцинкованого заліза слід вирізати лист, розміром на 5-10см перевищує розмір каркаса, і «обтягнути» каркас, ретельно обстучав молотком всі сторони, і потім прикріпити залізо до каркаса, використовую цвяхи, саморізи або скоби.
  3
  Наступним кроком слід забарвити металеву поверхню, попередньо ретельно очистивши і знежиривши її, в бажаний колір фону вивіски. Після того, як фарба висохне, обклейте всю лицьову сторону заготовки паперовим скотчем, і наклейте поверх заздалегідь роздрукований текст - кожен символ окремо. Гострим канцелярським ножем проріжте контур кожного символу і видаліть наклеєний текст разом з скотчем. Перед вами трафарет майже готової вивіски.
  4
  Залишається нанести на трафарет фарбу потрібного кольору, дочекатися поки вона висохне, а потім зняти весь скотч. Вивіска готова!