Як перемотувати бинти.

В будь-якій справі є свої нюанси, це стосується і техніки перемотування бинтів. З першого погляду, здається, що тут немає нічого складного, але як справа доходить до практики, виникає купа питань. Щоб цього уникнути, потрібно завчасно ознайомитися з основними правилами перемотування бинтів.
Вам знадобиться
  • бинт
Інструкція
1
перемотувати бинт. Бинти продаються змотані в рулончики петлею для пальця всередину, а липучкою назовні. Це не зручно. Перемотка бинта - це те, що нам зараз потрібно.
2
Розмотує рулон у всю його довжину. Кінець з липучкою потрібно розправити. Далі кладемо бинт гачками вниз, а ворсом наверх.
3
Щільно скручуємо бинт. Гачки обов'язково повинні опинитися з зовнішньої сторони змотувати рулону.
4
змотують. Не припиняти змотувати доти, поки вся стрічка не виявиться скрученої в рулончик.
5
змотувати тканину бинта. Приступаємо тільки тоді, коли гачки повністю скручені. Тканина бинта наметовому на крючковий рулон і щільно замотуємо стрічку з ворсом.
6
змотувати бинт в рулон. Потрібно тримати бинт в натяжці, і постійно розправляти його по ширині.
7
Зупинка. Припинити потрібно тоді, коли на кінці буде тільки петля для пальців, а весь бинт змотав.
8
Одягти петлю на рулон. Це робиться для того, щоб рулон не розмотувати.
9
Бинтування. Надягаємо петлю на палець руки. Тут не має різниці, яким боком ви будете її вдягати. Але краще, якщо петля ляже без перехлеста і перекрутити. Рулон потрібно перекинути через тильну частину долоні.
10
Бинт злегка закріплюємо на суглобі (перехоплює через зап'ясті). Після цього підводимо його до кісточкам.
11
Бинтуємо мізинець. Починати потрібно тільки з цього пальця. Бинт обводимо навколо мізинця і прокидаємо біля безіменного пальця. Бинт несемо туди, звідки ми його спочатку виводили на мізинець і знову навколо зап'ястя вращаем бинт.
12
Бинтуємо інші пальці. Робити це потрібно за аналогією з мізинцем, тільки в такий почерговості: вказівний палець, безіменний палець і середній.
13
Закріплюємо бинт. Тягнемо бинт до зап'ястя, але наперекрёст, до зап'ястя. Прокидаємо бинт під зап'ястям і знову тягнемо до великого пальця. Так кілька разів. Розмотуємо липучку і закріплюємо на зап'ясті.
Зверніть увагу
Бинт може бовтатися або сильно перетягувати руку, перешкоджаючи нормальному надходженню крові. Тому під час бинтування особливу увагу приділяйте натяжці бинта.
Корисна порада
Починати змотувати бинт потрібно в рулон. Це дуже важливо, так як потім під час бинтування не виникатиме проблем, а перекриттям не буде заліплювати на зап'ясті липучку.