Як створити аромат.

Будь ароматна композиція, будь то духи, туалетна вода або Ароматерапевтичний суміш, в основі своїй має ефірні масла, натуральні або синтетичні. Натуральні ефірні олії є вичавкою з різних рослин і мають свій яскраво виражений запах. Їх комбінація і становить характер кожної парфумерної композиції. В якості розчинюючої, несучої субстанції використовується спирт високого очищення.
Вам знадобиться
  • - Ефірні масла по три композиції на три частини аромату,
  • - Несуча субстанція:
  • спирт (або масло жожоба),
  • - Флакон з темного скла з щільно закривається кришкою,
  • - Невеликі судини для дозування і змішування масел,
  • - Скляна паличка,
  • - Обрізки чистого паперу - для нанесення запахів.
Інструкція
1
При створенні свого власного аромату врахуйте, що будь-яка парфумерна композиція складається за принципом «голова» - «серце» - «шлейф». Вони проявляються при нанесенні на шкіру саме в такій черговості. «Голова» - первинні нюхові відчуття, які ми «чуємо» перші 5-30 хвилин. Потім слід «серце» композиції, яке відчувається наступні кілька годин, після яких на тілі залишається лише «шлейфовий» запах.
2
Вибір несучої субстанції залежить від індивідуальної переносимості спирту шкіри різних людей. Ті, хто не переносить спирт, можуть вибрати масло жожоба як несучу основу. Аромати в ній дозрівають трохи раніше, ніж в спирті і зберігаються довше. Базові масла, які ви підберете відповідно з поставленим завданням, становлять близько 95-99% від обсягу приготовляемой суміші.
3
Оберіть ноти ароматів, які ви хочете «почути» в якості головного, серцевої і базовою. Щоб зв'язати їх між собою і зробити аромат м'якше і гармонійніше, використовуйте ефірні масла ванілі, медових сот, лаванди або бобів тонка.
4
При складанні парфумерних композицій пропорція головний, серцевої і шлейфової складових приблизно дорівнює 3: 2: 1. Втім, це співвідношення - не догма і при складанні свого аромату ви можете змінити ці пропорції.
5
Візьміть базову ноту - аромат, який подобається вам найбільше, якщо це масло пачулі, то аромат його яскравий і багатогранний. Пом'якшите його ваніллю або маслом бобів тонка, змішайте запахи на нюхальної папері і вдихніть аромат, якщо поєднання сподобалося, додайте їх у посудину для змішування духів. Краще записувати пропорції, щоб потім можна було відновити вподобаний аромат. В якості ноти серця з пачулі добре поєднується троянда, до них як головний ноту можна додати бергамот або червоний апельсин. Якщо ті аромати, які ви змішали, що не здаються вам гармонійними, додайте в композицію лаванду або ваніль.
6
Перемішайте отриману суміш скляною паличкою, акуратно, намагаючись не трясти, круговими рухами в одну сторону і додайте в неї трохи несучої субстанції, маючи на увазі, що розбавити суміш можна потім в будь-який момент. Знову все добре перемішайте.
7
Для гармонізації запаху, парфумерну суміш перелийте у флакон, щільно закрийте кришкою і залиште для дозрівання на добу і більше. У процесі дозрівання запахи перемішається, аромат стане більш гармонійним, щоб залишитися з вами назавжди.
Корисна порада
Використовувані ефірні масла, які ви можете придбати в спеціалізованих магазинах та аптеках, вже мають у своєму складі кілька ароматних композицій, тому не слід закуповувати їх у великих кількостях.