Як розм'якшити замшу.

Замшеве одяг має дуже незручне властивість - з часом вона стає жорсткою. Звичайно, це сильно псує її весняний вид. На наше благо існують способи розм'якшити замшу і надати їй якщо не первісний вигляд, то цілком привабливий вигляд.
Інструкція
1
Першим ділом добре распарьте замшу . При цьому не забувайте, що вона не повинна промокати. Для розпарювання можна утримувати предмет одягу над киплячою водою. Є й інший варіант - щільно закрити двері ванної, включити гарячий душ і якийсь час знаходитися всередині комнати.Через деякий час добре просушіть замшу і починайте знову розпарювати. Таким чином потрібно вчинити кілька разів, приблизно п'ять чи шість. Незабаром стане помітно, що вам вдалося трохи розм'якшити замшу .
2
розношується замшу , якщо це можливо. Потім вам слід знову повторити попередній цикл розпарювання і висушування. Якщо намагаєтеся розм'якшити матеріал взуття, то після впливу вологою парою натолкать туди якомога більше пожмаканих газет. Це дозволить домогтися того, щоб при висиханні замша НЕ с'ежіваться.
3
Протріть замшу розчином оцту. Готується він таким чином: одна чайна ложка оцтової есенції розлучається на літр води. Можна використовувати також розчин із застосуванням нашатирного спирту. Але він має дуже різким запахом.
4
Якщо після всього зробленого вам не вдалося розм'якшити замшу так, як цього б хотілося, вдамося до ще одного дієвого методу. Протріть поверхню розчином гліцерину. Для його виготовлення приблизно половинку чайної ложки розведіть на один літр води. Замша стане помітно м'якше.
5
Тепер підсушіть одяг або аксесуар, а потім обробіть спеціальним водовідштовхувальним складом, призначеним для замші. Їх можна придбати в господарських або галантерейних магазину.
6
Безумовно, не вийде надати замші первісний вигляд, яким вона володіла при покупці. Але зате одяг придбає цілком пристойний вигляд і буде придатна для повсякденного носіння. Тільки намагайтеся не допускати промокання, інакше матеріал знову зіщулиться.