Як вибрати щура.

Щур - маленький гризун, якого відносять до головних шкідників в світі. Однак в останні роки їх стали розводити як домашніх вихованців. У будинках містять дві спеціально виведені пароди сірого щура. Вони на відміну від своїх родичів переносниками хвороб не є.
Інструкція
1
Пацюкові повинно бути не менше чотирьох тижнів. Це пояснюється тим, що на щурів погано позначається раніше розставання з матір'ю. За перший тижні життя щурик навчиться всім навичкам, які йому будуть необхідні в житті.
2
Просуньте в клітку руку. Щурик, який перший підійде до руки і стане її обнюхувати - значить він ваш!
3
Також подивіться, наскільки полохливий і цікавий звірок. Дуже часто з лякливих щурів виростають кусючі, ненависники спілкування з людиною, гризуни. Цих щурів дуже складно приручити.
4
Необхідно оглянути ніс, шерсть, вуха, очі і анальний отвір. Шерстка повинна бути без голих місць, чистою і рівно лежати. Якщо звір дуже часто свербить, швидше за все, у нього алергія або він вражений паразитами. Ніс повинен бути без виділень і чистим. Щур не повинна важко дихати і чхати, це може бути першою ознакою захворювання дихальних шляхів. Вічка повинні бути незатуманеннимі, блискучими, без сухих кірочок навколо і червоних плям. У вухах не повинно бути ознак паразитів. Зверніть увагу, чи не забруднено чи анальний отвір. Так як брудна задня частина може бути ознакою того, що у щурика пронос. Не забувайте, що практично всі щури позначають своєю сечею людей, меблі та одяг. Таким незвичайним методом гризун говорять про те, що ви йому подобаєтеся.
5
Щурик не повинні бути занадто худим, животик без затвердінь і припухлостей.
6
Вирішіть, кого вибрати - самку або самця. Самки легше, у них миттєва реакція і вони більш спритні. Самці спокійніше, але не так емоційні, злопам'ятні і неохайні.
7
Звідти краще пару одностатевих щурят. Так їм буде набагато веселіше. Коли вас немає вдома, вони будуть себе краще відчувати.
Корисна порада
Перш ніж завести щурика відповіді на кілька важливих питань: 1. Чи достатньо у вас часу, щоб піклуватися про звірку? 2. Чи немає у членів вашої родини алергії на гризунів? 3. Чи є в будинку місце для клітини щура? 5. Чи зможете ви терпіти обгризену меблі, килими, шпалери, розлиту воду або перекинутий корм у клітці? Також, швидше за все, в кімнаті з кліткою буде достатньо стійкий запах щурів.