Як дати рекламу в газеті.

Якщо у вас немає досвіду інформування споживача про фірму і послуги, то розібратися в питанні «куди дати рекламу » буває складно. Сучасний ринок насичений газетами, менеджери яких зазивають клієнтів знижками і обіцянками шквалу дзвінків від співпраці. Як розібратися, в яке друковане видання дати рекламу ?
Інструкція
1
Визначте, який товар або послугу будете рекламувати. Сучасна фірма може надавати послуги різного профілю, а завод - випускати величезну кількість продукції. Важливо пам'ятати, що не ефективно рекламувати все відразу, тому у кожного товару - свій покупець.
2
З'ясуйте, хто ваш споживач, тобто на кого повинна бути спрямована реклама. Наприклад, поставки щебеню і піску зацікавлять будівельні компанії, а стоматологічне обладнання - зубних лікарів і відповідні клінікі.Сложнее з товаром, який призначений для однієї групи споживачів, але рішення щодо придбання приймає інша. Наприклад, дитячі чоботи призначені дітям, але рішення про покупку приймають батьки.
3
Вибираючи газету, майте на увазі, що специфіка видання повинна бути цікава вашому споживачеві. Крім підказок інтуїції і самостійного аналізу, запросите в редакції дослідження читацької аудиторії.
4
Зверніть увагу на параметри друкованого видання. Для вимірювання ефективності реклами враховуйте періодичність газети, тираж і день виходу у світ. Чим вище тираж, тим більше контактів з оголошенням. В результаті збільшується і кількість осіб, які зацікавилися рекламою. Періодичність та день виходу газети враховуються для подачі оперативної інформації, а також за певних поведінкових аспектах споживача. Наприклад, рекламу для дачників в суботньому випуску щодня видаваної газети розміщати не ефективно, тому що ймовірність прочитання інформації городниками в цей день не велика.
5
Якщо ви хочете порахувати економічну доцільність розміщення реклами в газеті, розділіть вартість оголошення на кількість примірників тиражу. Отриманий результат - це вартість одного контакту з читачем. Надалі по даній цифрі і підсумками продажів можна порівняти ефективність реклами в різних газетах.
6
Визначте відповідний розмір рекламного модуля для інформації про фірму. Модуль - це обсяг оголошення в рамці. Враховуйте не тільки кількість тексту, але й наявність фотографії, привертає увагу читача.
7
Запитайте у редакції технічні вимоги для макета і перешліть відомості дизайнеру. У кожної газети параметри для виготовлення модулів можуть відрізнятися, що пов'язано з особливостями друку видання.
8
Готовий модуль відправляється в редакцію газети. Укладається договір. Оплачуються послуги. Для перевірки ефективності розміщення реклами рекомендується розміщувати модуль в двох-трьох випусках поспіль.
9
Коли реклама опублікована, запитайте у редакції примірник газети для перевірки розміщення. Якщо ви правильно підібрали друковане видання і зробили макет, то результат у вигляді дзвінків і покупок товару не змусить себе довго чекати.
Зверніть увагу
Безкоштовна поштова розсилка є ефективним методом безкоштовної реклами дозволяє оголосити про товари та послуги в лічені секунди, заощаджуючи ваш дорогоцінний час і кошти. Дати безкоштовну рекламу ви можете прямо зараз заповнивши ваші контактні дані та необхідну інформацію.
Корисна порада
Визначення вашої оптимальної аудиторії допоможе вам прийняти зважені і мудрі рішення. Скажімо, постачальник товарів для домашніх тварин може розміщувати рекламу в спеціалізованих журналах і газетах, що призначаються для власників домашніх тварин. Наприклад, він може дати оголошення в спеціальному рекламному блоці місцевої газети, присвяченому домашнім тваринам.