Як знайти удачу.

Поняття удачі було відомо з часів Античності: один не докладав видимих зусиль для досягнення величезних успіхів, а інший витрачав неймовірні зусилля, які ні до чого не приводили. Але питання успішності зовсім не залежить від випадку. Якщо ви придивитеся до поведінки щасливця, то зрозумієте, що воно підпорядковане суворій системі, навіть якщо він сам не простежує її.
Інструкція
1
Не поспішайте відразу братися за справу. Оцініть ситуацію об'єктивно, проаналізуйте всі перешкоди на шляху до мети. Знайдіть всі можливі способи вирішення завдань, їх плюси і мінуси. Сплануйте свій шлях відповідно до найефективнішими способами: найменші втрати, найбільша вигода. Теорія «мертвої точки» говорить про те, що розбити кам'яну стіну або товсте скло можна не сильним ударом куди попало, а легким натисканням в певний слабке місце. Ви можете скільки завгодно бити в міцний ділянку і нічого не добитися, а можете злегка натиснути на «мертву точку» і викликати, як мінімум, тріщину.
2
Повірте в себе. Фраза «я не можу» підсвідомо налаштовує вас на провал в будь-якій справі. Повторюйте собі: «Я можу домогтися всього, що захочу. Я вже фартовим ». Пам'ятайте: з вами не може трапитися нічого такого, з чим ви не можете впоратися. Вам може бути важко, але і щаслива людина дізнається про свою удачу по труднощам, з яких йому доводиться вибиратися за допомогою власного чарівності.
3
Використовуйте сильні сторони свого характеру і зовнішності. Будь-яку межу можна використовувати в особистих цілях і досягти успіху, головне - розуміти, коли засіб допустимо, а коли краще відмовитися від нього. Зміркувати свою поведінку з реакцією оточуючих і загальною обстановкою. Так, ви можете добитися допомоги від представника протилежної статі, проявивши рису, характерну для свого: слабкість і сором'язливість для жінки, силу і іноді грубість для чоловіка.
4
Удача не приходить до того, хто не робить ніяких дій для досягнення мети. Не чекайте зручного збігу обставин, якщо не знаєте напевно, що воно настане в конкретний день і годину. Підлаштовувати умови під себе самостійно або за допомогою оточуючих, працюйте над досягненням мети. Проаналізувавши свою поведінку, ви зрозумієте, що видимих зусиль начебто майже не докладали, але праця вкладена, тому удача і супроводжує вам.