Як сіяти цибулю. Як сіяти цибулю насінням.

Ріпчасту цибуля - одна з найбільш поширених овочевих культур. Щоб отримати хорошу крупну цибуля Овіц, городнику доведеться витратити багато сил і часу. Потрібно два роки на отримання цибуля а-ріпки з насіння. Як посадити і правильно доглядати за цибуля ом в перший рік, щоб отримати маленькі цибуля овічкі - севок?
Вам знадобиться
  • - насіння цибулі (чорнушка);
  • - розчин мідного купоросу;
  • - покривний матеріал;
  • - садовий інструмент.
Інструкція
1
За місяць до висадки перевірте насіння цибуля а (чорнушки) на схожість. Для цього відберіть 10-15 шт. насіння і у вологій матерії витримаєте їх 2-3 тижні. Після замочіть насіння в теплій воді (22-26 ° C) на 24 години.
2
Підготуйте грядку на сонячному, відкритому місці. Кращими попередниками для цибуля а є огірки, капуста, горох, помідори. Підійдуть ґрунту, де за рік були внесені органічні добрива у великих дозах. Грядку перекапайте, виберіть бур'яни і внесіть (якщо є необхідність добрива). Закислення ґрунту вапном. Землю за 2 дні до посадки пролийте розчином мідного купоросу (1 ст. Л. На 10 л) і закрийте плівкою. Це вбереже цибуля від грибних захворювань.
3
Промаркируйте грядку. Відступивши 10 см від краю, зробіть уздовж борозенки глибиною 2 см. Відстань між борозенками - 5 см. На 1 кв. м витрачається 8-10 г насіння.
4
Семена висівають через 1-1,5 см. Грунт після посіву злегка ущільніть і обережно полийте. Насіння проростає досить повільно, тому грядку краще укрити плівкою під дужки або спеціальним покривним матеріалом (спанбод). Це значно прискорить проростання і підвищить вологість ґрунту.
5
Після того як на грядці з'являться перші «петельки» цибуля а, прорідити сходи, якщо вони надто часті. Відстань між посівами має бути не менше 1,5 см. Через 12-16 днів у цибуля а з'являється перший справжній лист.
6
Лук поливайте на початку літа (травні-червні) один раз на тиждень. Полив проводите дуже обережно, щоб не поламати перо. В липні полив скоротіть, т.к. йде визрівання цибуля овічек. Розпушування намагайтеся не проводити. На глинистих ґрунтах з образующейся грунтової кіркою, рихлите землю обережно і неглибоко.
7
Не допускайте заростання цибуля овой грядки бур'янами. Просапуйте частіше, у міру появи бур'янів після попереднього поливу.
Зверніть увагу
Чи не обламують перо у цибулі, якщо хочете отримати повноцінні маленькі цибулька.
Корисна порада
Якщо перо наростає повільно, цибулю підгодуйте азотними добривами (аміачна селітра, пташиний послід).