Як встановити ICQ на Samsung. Як встановити аську на Самсунг.

Спілкуватися по ICQ можна не тільки з комп'ютера, але і з телефону. Все, що від нього вимагається - це підтримка Java. Вона є у більшості телефонів Samsung та інших виробників. Встановивши ICQ на телефон, ви зможете спілкуватися з друзями, перебуваючи на вулиці, витрачаючи значно менше коштів, ніж на дзвінки або SMS-повідомлення.
Вам знадобиться
  • -Телефон Samsung з підтримкою Java
  • -Комп'ютер
  • Кабель для телефону або Bluetooth-пристрій для USB
Інструкція
1
Переконайтеся, що в налаштуваннях вашого телефону встановлена точка доступу (APN), призначена для доступу до Інтернету, а не WAP. При необхідності, змініть точку доступу, керуючись підказками консультанта свого оператора або описом налаштувань на його офіційному сайті. Пам'ятайте, що при неправильному налаштуванні точки доступу трафік буде тарифікуватися за завищеними розцінками. Якщо послуга безлімітного доступу до інтернету з телефону у вашому місті є недорогою, підключіть її.
2
Раніше, коли офіційного клієнта ICQ для Java не існувало, єдиним рішенням, що дозволяє спілкуватися в цій службі з телефону, була установка альтернативного клієнта. Особливо поширений був Jimm. Компанія AOL, якій належала ICQ в той період, офіційно заявляла, що використання таких клієнтів є порушенням угоди користувача і періодично робила їх функціонування невозможним.Сегодня, після придбання ICQ групою Mail.Ru, ситуація змінилася в кращу сторону. По-перше, використання альтернативних клієнтів більше не порушує умови угоди користувача, за умови, що розробники таких клієнтів слідують певним правилам. По-друге, компанією випущений офіційний клієнт ICQ для Java.
3
Для установки на телефон офіційного клієнта ICQ для Java скачайте на свій комп'ютер архів, розташований за адресою: http://c.icq.com/cb/mobile/j2me/3.0.0/ICQ_ru.zipІзвлекіте з нього файл з розширенням JAR і перенесіть його через кабель або Bluetooth в свій телефон.Можно завантажити клієнт і безпосередньо браузером телефону (браузери сторонніх виробників для цього непридатні), перейшовши за наступною адресою: http://mim.icq.comПосле того, як додаток виявиться в телефоні, запустіть його, введіть логін і пароль, після чого дозвольте йому підключитися до мережі. Пройде приблизно двадцять секунд, і ви побачите знайомий список друзів і зможете приступити до спілкування з ними.
4
Щоб встановити на свій телефон клієнт Jimm, перейдіть браузером комп'ютера або телефону за наступним посиланням: http://jimm.org/index.php? Lang = ru & page = constructorНажміте кнопку «Запустити конструктор». Слідуючи підказкам, виберіть, які функції вам в клієнті необхідні, а без яких ви цілком зможете обійтися. Отримавши посилання для скачування програми, завантажте його або безпосередньо в телефон, або спочатку в комп'ютер, а потім з нього по кабелю або Bluetooth - в телефон.Запустіте додаток на телефоні, введіть у нього логін і пароль, дозвольте йому доступ до мережі, і приступайте до спілкування з друзями.
Зверніть увагу
Не встановлюйте Jimm з сумнівних сайтов.Не набирайте і не читайте текст, перебуваючи за кермом.
Багато хто вважає своє життя прісної і нудною, коли немає можливості бути постійно на зв'язку з друзями, обмінюватися інформацією по роботі. У таких випадках і приходить на допомогу спілкування за допомогою такого ресурсу як icq, який забезпечує постійне і комфортне спілкування. У статті буде розглянуто шлях установки icq на телефон Samsung, за допомогою програми Jimm, яка на сьогоднішній день є кращою в наданні доступу до спілкування.
Вам знадобиться
  • Докладне керівництво до установки програми Jimm.
Інструкція
1
Розглянемо найпростішу установку Jimm, вибираємо ім'я сервера - login.icq.ru, задаємо порт - 5190, на питання про підтримку зв'язку відповідаємо - так, вибираємо тип підключення - асинхронне і в пункті затримка підключень ставимо значення - 0. Телефон до спілкування готовий.
2
Не завжди буває так легко зробити установку, деякі види телефон ов Samsung необхідно підключати іншим чином. Наводимо наступний спосіб - у рядку ім'я сервера проставляємо числове значення 64.12.161.153 або 205.188.153.98, у рядку порт вказуємо число 5201. За допомогою цих нескладних маніпуляцій з легкістю встановлюється можливість доступу до icq для безлічі телефон ов Samsung .
3
Так як існують відмінності в платформах телефон ов, буває недостатньо наведених вище дій, тому розглянемо й інші способи установки програми.
4
Починаємо установку з підключення мобільного телефон а до комп'ютера, викачуємо клієнт підходящої вам версії Jimm (MIDP1, MIDP2), вони відрізняються за функціями і підходять до різних телефон ам. Наводимо моделі телефон ов Samsung для платформи MIDP 1.0 - X100 E100 X460 E700 X600, для MIDP 2.0: E730 X640E360 X700 D500 D600 D900 D820.
5
Далі починаємо завантаження Java-додатки, потім встановлюємо його, виробляємо запуск. У пункті меню «обліковий запис», знаходиться в настройках, задаємо пароль, вводимо нік, в інших підпунктах всі дані залишаємо без зміни. Потім у вікні «випадковий сервер» ставимо - так, тип підключення залишається без змін, в рядку «підтримувати підключення» - так.
6
Потім знову рядки залишаємо заданими за замовчуванням, тільки в графі «настройки підключення» необхідно вибрати асинхронну передачу. Далі зберігаємо всі внесені зміни, у пункті «інтерфейс» можна налаштувати на свій смак зовнішній вигляд програми. Таким чином, все готово і можна приступати до підключення.
Зверніть увагу
Не забудьте зберегти всі ваші облікові дані після введення їх в програму.
Корисна порада
Програма Jimm дозволить спілкуватися по icq в повністю русифікованому варіанті, достатньо ввести пароль і особисту обліковий запис.