Як поміняти вимикач з двома кнопками. Як поставити одне клавішний на двох клавішний вимикач.

Люстри, що мають кілька плафонів, зазвичай коммутируются двокнопочні вимикачами. Такий вимикач дозволяє окремо управляти двома групами ламп: малої і великий. Нерідко трапляється, що двоклавішний вимикач виходить з ладу або просто набридає, і тому вимагає заміни.
Вам знадобиться
  • Двоклавішний вимикач
  • Викрутка-індикатор
  • Звичайна викрутка
  • Фломастер
Інструкція
1
Ознайомтеся з пристроєм вимикача з двома кнопками. Як правило, він складається з двох однакових вимикачів, об'єднаних в одному корпусі. З однієї зі сторін контакти двох вимикачів об'єднані між собою і підключені до загальної клеми, з іншого ж вони підключені до окремих клем. Таким чином, всього у такого вимикача три клеми, одна з яких - спільна.
2
Перед заміною вимикача включіть їм люстру, а потім відключіть той автомат на щитку, який розмикає ланцюг освітлення. Переконайтеся, що ви вимкнули саме той автомат, який потрібен, подивившись на люстру, комутовану вимикачем - вона повинна згаснути.
3
Зніміть з вимикача кришку, після чого за допомогою індикаторного викрутки переконайтеся, що мережеве напруга не присутній на жодній з клем вимикача.
4
Знімаючи вимикач для прихованої проводки спочатку звільніть кріплять його лапки і витягніть його з отвору в стіні, а потім, попередньо зробивши фломастером позначку на дроті, що йде до загального контакту вимикача, від'єднайте його. Вимикач для відкритої проводки демонтуйте в зворотному порядку: спочатку від'єднайте від нього дроти, також не забувши позначити загальний, а потім відкрутіть його від стіни. Кріплення збережіть. Якщо старий вимикач планується переставити в інше місце, його теж слід зберегти разом з кришкою.
5
Зніміть кришку з нового вимикача і відкладіть її в сторону.
6
Новий вимикач для прихованої проводки спочатку підключіть таким чином, щоб позначений провід виявився підключеним до загального контакту, а потім вставте в отвір в стіні і закріпіть лапками. Вимикач для відкритої проводки спочатку встановіть на стіну, і лише потім приєднайте.
7
Закрийте новий вимикач кришкою. Якщо кришка не надягає на вимикач для прихованої проводки, або він занадто сильно виступає вперед, зніміть кришку, звільніть лапки, пересуньте вимикач , знову зафіксуйте його і надіньте кришку назад.
8
Увімкніть автомат в щитку і переконайтеся, що обидві клавіші нового вимикача працездатні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QssuOnJDcuE
Зверніть увагу
Застосування VIKO розетки з кришкою + вимикача 1 клав. з підсвічуванням. Розетки з кришкою VIKO штепсельні призначені для приєднання електричних приймачів з номінальним струмом 16 А і напругою 250 В до освітлювальної електричної мережі змінного струму частотою 50 Гц.
Корисна порада
Опис VIKO розетки з кришкою + вимикача 1 клав. Серія розеток і вимикачів VIKO Palmiye забезпечує легкість монтажу, а також комбінування виробів у вертикальній і горизонтальній формах. Корпус VIKO розетки з кришкою + вимикача 1 клав. відрізняє особлива міцність і довговічність, а кольорова палітра заснована на кремових і сірих тонах.