Як одягнути дитину на ніч. у чому одягати спати немовляті вночі.

Дбайлива мама перед сном не тільки добре провітрить дитячу кімнату, шанує на ніч книжку і заспіває колискову, але і підбере правильний одяг. Адже те, як дитина буде одягнений ніч ю, безпосередньо вплине на якість сну.
Інструкція
1
Свіже повітря - запорука спокійного і міцного сну дитини. Турбуючись про те, що малюк замерзне, не треба ставити його ліжечко біля батареї або обігрівача, краще одягнути його тепліше або укрити додатково ковдрою. І при цьому провітрити кімнату перед сном, а ніч ю залишити кватирку злегка прочиненими.
2
Усі діти різні - одні більш загартовані, інші з самого народження абсолютні «мерзляки». Щоб визначити, чи комфортно батьки підібрали режим провітрювання та одяг для сну, кілька разів протягом ночі можна перевіряти носик малюка (як на прогулянці).
3
Якщо дитина постійно протягом сну скидає з себе ковдру, замість ковдри можна використовувати дитячий спальний мішок, спеціальні кріплення для ковдри (вони кріплять ковдру до бортиків ліжка). Як варіант, можна одягати дитини тепліше, з розрахунком на те, що ніч ю він буде спати не сховавшись.
4
Якщо на ніч надмірно вкутувати малюка, сон його буде неспокійним, можуть з'явитися попрілості, а у грудних дітей може піднятися температура тіла, адже механізм терморегуляції у них ще недосконалий. Тому важливо не перекутують дитини перед сном.
5
В осінній та весняний періоди, коли в будинках відключають опалення, доцільно надіти на дитини утеплену піжаму і теплі шкарпетки. Якщо малюк буде мерзнути (холодний носик), можна поверх піжами надіти бавовняні кофточку і штанці. Краще уникати в якості нічного одягу речей з вовни, цей матеріал колеться, а тонкі ворсинки від нього можуть викликати роздратування.
6
Взимку за умови хорошого опалення в будинку і при режимі слабкого провітрювання, на дитини досить надягти бавовняну піжаму.
7
В нічному одязі для дитини потрібно уникати зав'язок, гудзиків, тугих гумок. Також не слід на ніч надягати на дитини колготки та шкарпетки з тугою резинкою.
8
Якщо влітку дитині комфортно спати в одних трусиках, не слід змушувати його надягати піжаму. Досить подбає про те, щоб ніч ю не турбували комарі і мошка.
Зверніть увагу
При одяганні маленької дитини на прогулянку, завжди дотримуйтеся "золотого правила": одягати на дитину на одну одежину більше, ніж одягнений сам.
Корисна порада
Кілька простих істин. 1. Збираючись на вулицю, спочатку завжди одягайтеся самі, а потім одягайте дитину. 2. Для виходів у магазин використовуйте роздільний комбінезон (комплект), щоб дитині можна було зняти куртку. Знімайте і шапку з шарфом. Вид дітей в магазинах, одягнених в комбінезон, шапку і капюшон викликає паніку. 3. Для здоров'я дитини однаково шкідливі як охолодження, так і перегрів.